Priority Pass, 1,000 Havalimanı Lounge’u Hedefine Ulaştı 0

Havalimanı lounge üyelik servisi Priority Pass, firmanın açıklamasına göre, artık dünyanın dört bir yanındaki 1,000 havalimanı lounge’ına erişim olanağını bünyesinde bulunduruyor.

Geçtiğimiz 12 ay içerisinde Priority Pass, 32’si Asya-Pasifik bölgesinde olmak üzere, toplam 130 yeni lounge’ı hizmet kapsamına aldı.

Priority Pass Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki ağını, 2015’in aynı dönemine kıyasla %19’luk bir büyüme kaydetmek üzere 47’si Avrupa’da, 12’si Afrika’da ve 10’u Orta Doğu’da olmak üzere 69 yeni lounge ile genişletti.

Buna ek olarak Rusya’da; Moskova Sheremetyevo, Vladivostok ve Novosibirsk’in de aralarında bulunduğu 31 lounge, şirketin ağına dahil edildi.

Priority Pass’in Güney Amerika’daki etkinlik alanı, Arjantin ve Brezilya’daki lounge’ların da aralarında bulunduğu 18 lounge ile genişlerken, ABD’de Boston’un da aralarında bulunduğu altı yeni lounge, hizmet alanına eklendi.

Collinson Grubu’nun bir parçası olan Priority Pass’in global pazarlama yöneticisi Stephen Simpson, konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulundu: “Ağımızdaki lounge’ların sayısının yüksek bir hızla artmayı sürdürdüğünü görmek harika. Ekibimiz, Priority Pass üyelerinin dünya çapındaki en geniş lounge ağına erişebilmeleri için yorulmak bilmeden çalışmaktalar ve bizler, dünyanın dört bir yanındaki önemli destinasyonlarda, 1,000’in üzerinde lounge’a erişim sunabildiğimiz için memnunuz.”

“Ağımız, geçtiğimiz yılda kaydadeğer derecede genişlemekle kalmadı; bizlerin, 21. yüzyılın gezginlerinin değişen global taleplerine dair bilgimiz ve idrakımız da ayrıca gelişmiş bulunuyor. Gittikçe açıklığa kavuşuyor ki; gezginler, business class koltuklar için prim ödemeye eskisi kadar yatkın değilken, bunun yerine gezilerini lounge erişimi, konsiyerj hizmeti ve varış noktalarındaki kişiye özel deneyimler gibi getirilerle geliştirmeyi tercih ediyor.”

Priority Pass artık en geniş bağımsız lounge portfolyosuna sahip bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürüyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.