Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Porsche Design Group ve Steigenberger Hotels Deutsche Hospitality ortak bir otel markası yaratmak için bir araya geliyor. Fonksiyonel tasarım ve benzersiz bir marka deneyimi en üst düzeyde birleşmek üzere! Amaç, gelecekte Steigenberger Porsche Design Hotels’in seçili uluslararası metropollerde açılması. Bu eşsiz otel konsepti, lüks yaşam tarzı segmentinde konumlanacak.

Bu tür bir işbirliği, her iki şirket için de önemli bir adımı temsil ediyor. Porsche Design Group CEO’su Dr. Jan Becker; “Steigenberger Hotels ve Porsche Design ortak değerleri paylaşıyor. En yüksek kalite standartlarını ve özel tasarımı talep ediyor ve sürekli gelişme için çalışıyoruz. Birlikte misafirlerimize tamamen yeni bir otel deneyimi sunmak istiyoruz” dedi.

Steigenberger Hotels ve Deutsche Hospitality CEO’su Marcus Bernhardt; “İki şirketimiz her iki dünyanın en iyilerini birleştiriyor. Porsche Design, ortaklığa benzersiz bir tasarım felsefesi getiriyor ve otelcilik sektöründe, 90 yılı aşkın bir süre boyunca bu kadar çok kalite, hizmet ve tutku getiren Steigenberger’den başka hemen hemen hiçbir şirket yoktur. Bu güçlü yönlerle, insanları otel sektörünü yeniden keşfetmeye teşvik edecek yeni ve heyecan verici bir ürün yaratıyoruz” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz