Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bali’nin yakın zamanda seyahat edecek olanların aklına her şeyden önce gelmesini sağlamanın zamanı geldi!

Bali’nin önde gelen turizm paydaşları, Finns’in öncülük ettiği adanın tarihindeki en büyük turizm kampanyası ‘Bali’ye Dönüş’ü yaratmak için bir araya geldi.

Bali, turizm endüstrisini neredeyse yok eden bir süre olan 12 aydır turistlere kapalı ve turizmin Bali’nin can damarı olduğu bir sır değil.

Solemen Indonesia ve Crisis Kitchen gibi hayır kurumları, turizm sektöründe çalışan binlerce sakinin yardım talepleriyle boğuşuyor. Bu inanılmaz kuruluşlar, şu anda yoksulluk içinde yaşayanları beslemeye ve bunu sürdürmeye devam ediyor; ancak en iyi çözüm onların tekrar iş sahibi olması.

Kampanya; Wonderful Indonesia, Bali Turizm, Bali Oteller Birliği ve Garuda Havayolları tarafından desteklendi.

Finns Bali COO’su Beau Whittington; “Dünya yeniden seyahat etmeye hazırlanırken, müşterilerin hayallerindeki tatili benzeri görülmemiş fiyatlarla satın alabilecekleri ve turizm endüstrisinde canlanma başlatan gelecekte de Bali seyahati gerçekleştirebilecekleri bir ‘Bali’ye Dönüş’ kampanyasını ŞİMDİ başlatmanın zamanının geldiğine inanıyoruz.

“Bali’ye Dönüş kampanyası, bütün bir ada yaklaşımını benimsiyor ve çiftler, aileler veya bekarlar tüm gezginler için mükemmel. 100’den fazla tatil köyü, 500 villa ve yüzlerce aktivite tedarikçisinin katılımıyla, bu teklifin her bütçe ve her demografiye uygun bir şey olduğuna eminiz” dedi.

Paket, toplam değeri 15 milyon IDR (1.050 USD) olan ve yalnızca 5 milyon IDR (350 ABD Doları) satın alma fiyatı ile eksiksiz bir Bali tatil deneyimi içeriyor. Dahası, teklif şimdi sadece 990.000 IDR (69 USD) tutarında bir depozito karşılığında bakiyeyi ödemek ve paketi kullanmak üzere üç yıl boyunca güvence altına alınabilir.

Finns Bali ayrıca, yalnızca Bali’ye özel inanılmaz teklifler sunan 150’den fazla tur operatörü arasına katıldı.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz