Peakwork, SunExpress’in Patronunu Yönetim Kurulunda Görevlendirdi

Ekonomik uçuş arayışında olan gezginlere yönelik olarak faaliyet gösteren Türk havayolu şirketi SunExpress’in CEO’su, Avrupalı seyahat yazılımları uzmanı Peakwork’ün yönetim kuruluna katıldı.

Jean Bischof, daha önce Lufthansa’da başkan yardımcılığı görevini yürütmekteydi ve Lufthansa Grubu’nun tüm havayolu şirketlerinin dünya çapındaki satış operasyonlarından sorumluydu.

Bischof’un Alman havayolu şirketindeki kariyeri 1990 yılında başladı ve Amerika kıtasından sorumlu New York merkezli başkan yardımcılığı görevini sürdürdüğü bir dönemi de kapsadı.

Peakwork CEO’su Ralf Usbeck, konu ile ilgili açıklamalarda bulundu: “Jens Bischof’u Peakwork’e katılmak üzere ikna edebilmiş olduğumuz için memnuniyet duyuyoruz.

“Kendisi Peakwork’ü ve işletmemizi uzun yıllardan beri tanıyor ve uluslararası çaptaki büyümemizi daha da ilerletmemiz konusunda bize son derece iyi bir biçimde önerilerde bulunabilir.”

Bischof da Peakwork’e katılışı ile ilgili açıklamalar yaptı: “Peakwork’ün iş modeli pazarda başarılı bir biçimde kurulmuş durumda ve dinamik bir biçimde büyüme kaydediyor. Şirketin global çaptaki genişlemesini aktif olarak desteklemeyi sabırsızlıkla bekliyorum.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!