Özelleştirilebilir Tatil Sitesi, HolidayMe

Kullanıcıların ulaşabileceği çok sayıda tatil rezervasyon sitesini göz önüne aldığımızda, online tatil rezervasyonu ve paket servis sunan siteler arasına yeni katılacak olan web sitelerinin diğerlerinden ayrılarak öne çıkması oldukça zorlu görünüyor. Ancak HolidayMe tam olarak da bunu yapıyor.

Dubai menşeili tatil sitesi Holidayme, kullanıcılarına seyahatlerini ihtiyaca göre düzenleyebilecekleri tek bir platform sunuyor ve bunu yaparken diğer web sitelerinden farklı olarak kullanıcılarına belli bir seviyede kontrol imkanı sağlıyor. Bu tür bir esneklik ve çok yönlülük HolidayMe’nin hava alanı karşılama, yolcu indirme merkez bağlantıları, 8 bin turistik aktivite ve 300 şehirde 100 bin üzerinde konaklama seçeneği sunabilmesi ile mümkün oluyor.

HOLIDAYME

Bu tatil rezervasyon sitesi seyahat tecrübesini özelleştirilebilir olmaya ve çeşitliliğe önem veren Orta Doğu pazarını hedef alıyor.

1 Comment

  • holidayme is a leading company in travel industry in teh UAE.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!