JetBlue’dan Gerçek Zamanlı Seyahat Panoları

Amerika’da JetBlue ile seyahat edenlerin ve JetBlue kredi kartı kullananların bir noktadan diğerine ne kadar hızlı ulaşabildiğini vurgulamak için Times Meydanı’na daha önce benzeri görülmemiş özgün bir reklam yerleştirdi.

Gerçek zamanlı JetBlue uçuş verilerini kullanarak oluşturulan Times Meydanı reklam panosu Android ve Google Maps API teknolojisi kullanılarak hayata geçirilmiş. Örneğin, panolardan biri New York şehrinde bu noktadan Denver’a gerçekleşecek olan bir uçuşun tam olarak 6 saat ve iki dakika süreceğini vurguluyor. JetBlue, yerel halkın ve turistlerin gözlerini panolardan ayırmadıklarından emin olmak için, kullanıcıların Twitter üzerinden interaktif olarak gidiş dönüş bileti kazanmalarına olanak sağlayacak özel hashtagler paylaşıyor.

jetblue

Canlı yayın yapan bu formattaki panolar, özellikle tüketicilerin eğlence aradığı ve daha bağlı hissetmek istediği bu günlerde reklamın vazgeçilmezi olmaya başladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!