Online Feribot Perakendecisi Teknolojik Gelişmelerle Birlikte Büyüme Elde Etti

Online feribot perakendecisi Aferryagent.co.uk 2016’nın ilk çeyreğinde % 12 oranında büyüme sağladığını bildirdi.

Firmanın açıklamalarına göre; yaşanan bu büyüme İngiltere’de Batı deniz rotalarında, Kuzey Denizi geçişlerinde, özellikle Harwich’ten Hook of Holland için göze çarpıyor. İrlanda Denizi ve Dover-Calais rotalarında ise durum stabil.

Satışlarda yaşanan bu büyümenin sebebi; daha güçlü bir dağıtım ve güçlü ortaklıkların yanı sıra site üzerindeki teknolojik gelişmelere de dayandırılıyor.

Firma, yolcuların limandan ayrılırken bir rota üzerinden seyahat etmesine ve geri dönerken ise başka bir rota üzerinden farklı bir feribotla dönmesine olanak tanıyan yeni bir esnek bilet seçeneğinin sunulduğunu ve çoklu rota uzantısı ile birlikte başarı elde ettiğini belirtti.

Birleşik Krallık Satış Sorumlusu Kirsty Laifa; “ 2016’ya böyle mükemmel bir şekilde başladığımız için çok mutluyuz ve yılın geri kalanı için bütün göstergeler iyi durumda. Artık acentalar feribot seyahatini Afferyagent sayesinde müşterilerine çok daha iyi bir şekilde açıklayabiliyorlar ve yolcuları için rezervasyonları çok daha kolay bir şekilde yaparak komisyonlarını da alabiliyorlar. Sitemiz, 2015 yılı sonundaki etki sayesinde gün geçtikçe daha da güçlü bir hale geliyor” dedi.

Aferry.co.uk 28 dilde hizmet veriyor ve her yıl bir milyondan fazla bireysel rezervasyon alıyor.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!