Öger Tours’dan Türkiye Tanıtım Sitesi, Colors of Turkey 1

Alman tur operatörü Öger Tours, Türkiye’nin tarihi ve kültürüyle ilgili olumlu ve yaratıcı bir proje yarattı, Colors of Turkey. 

Ticari olmayan, tamamen tanıtım odaklı bir website olan “Türkiye’nin Renkleri” nde; kültür, doğa, mutfak ve Türk yaşam tarzı hakkında heyecan verici hikayeler yer alarak Türkiye’nin çeşitliliği ön plana çıkarılmış.

colorsofturkey

Proje lideri Björn Walther “2016 yılında yaşanan gelişmelere rağmen insanların, en azından bir süre daha Türkiye’yi göz önünde bulundurmayacağını düşünüyoruz. Fakat önümüzdeki dönemde Color of Turkey üzerinden Türkiye’nin duygularını onlara anlatarak Türkiye’ye seyahat etmeleri için ikna etmeye çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

 

 

Siteye link üzerinden ulaşabilirsiniz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

1 Yorum

  1. Bu tarz girişimlerin devlet destekli olarak yapılması gerekmektedir en azından böyle bir girişimin devlet tarafından yapılmadığı için yapana faydası olması amaçlı ile Sadece ÖgerTour ile de sınırlı olmamalı ÖgerTour’un kendi başına yaptığı böylesine duyarlı bir girişim için tebrik ederim …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.