Neredekal, Websitesini ve Mobil Uygulamasını Yeniledi. 0

2007 yılında kurulan ve son zamanların en çok ziyaret alan seyahat sitelerinden Neredekal.com mobil uygulamasını ve sitesinin tasarımını yeniledi.

2015 yılını %40 oranında büyüme ile kapatan Neredekal.com, tanıtımını yaptığı yaklaşık 11.000 otel ile Türkiye’nin en fazla otel listeleyen web sitesi unvanına sahip. Bu başarının temelinde ise, otelleri ve müşterileri yakından tanıması yatıyor.

Neredekal

2015 yıl sonunda kent otellerinde %165, küçük tatil otellerinde ise %33’lük bir artış gözlemleniyor.

Neredekal.com’un 2015 yılında üzerine düştüğü ve bunun karşılığını da fazlasıyla gördüğü kanal ise, trafik yönlendirme. Otellerin tanıtımını gerçekleştirirken, müşterinin de online rezervasyon talebini karşılayabilmek için direkt iletişim bilgilerinin yanı sıra, kesin rezervasyon yapabilme seçeneğini de müşteriye sunuyor. Farklı operatör fiyatlarını kıyaslayabilen müşteri elindeki bol seçenekle tesisini ve rezervasyon modelini seçiyor.

Şu anda 13 operatör ile çalışan Neredekal.com’un iş ortakları arasında; Booking.com, Etstur, Tatil.com, Tatilsepeti, Jolly Tur, MNG Turizm, HMS Tatil, Hotels.com, Gezinomi, TatilGO, Tatilbudur.com, Coral Tatil ve Touristica gibi turizmin önde gelen şirketleri de yer alıyor.

Neredekal.com’un sunmuş olduğu mesaj / telefon / rezervasyon kanalları aracılığıyla yıl boyunca 3,3 milyon kez müşteri ve otel yetkilisi bir araya geldi. Büyük çoğunluğunu ise kesin rezervasyon yapmak için operatöre yönlendirmeler ve oteli direkt aramalar oluşturdu.

2016 yılında ise yönlendirme alanlarında toplamda yüzde 60 büyüme gerçekleşmesi hedefleniyor. Müşteri ile oteli en fazla buluşturan, en sık bir araya getiren turizm sitesi olmak için yeni projeler üretilmeye ve geliştirilmeye devam ediyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.