Müslüman Gezginler için Seyahat Uygulaması Irhal 0

Yurtdışı seyahatlerde Müslüman gezginlerin sayılarının giderek artmasıyla birlikte, Irhal isimli bir seyahat uygulaması, Müslümanların yabancı oldukları şehirlerde kendilerine özgü ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı oluyor.

Uygulama, yalnızca Arapça dil desteğiyle önemli seyahat bilgileri sunmakla kalmıyor, ayrıca helal restoran rehberi gibi bir dizi kullanışlı özelliği de mevcut.

Girişimci İrfan Ahmed tarafından tasarlanan Irhal uygulaması, özellikle Müslüman gezginlerin yabancı şehirlerdeki gezilerine yardımcı olmak üzere tasarlanmış.

Uygulama, popüler turistik çekim merkezlerini ve diğer pratik seyahat ipuçlarını da içererek 90 şehir için rehberlik sunuyor. Buna ek olarak şehir rehberleri; helal restoran incelemelerini, camii konumlarını, ibadet vakitlerini ve kıble yönünü de gösteriyor. Bütün bu özellikler, Müslüman gezginlere gayrimüslim ülkelerde yol gösterici olması için tasarlanmış.

Müslüman gezginlerin sayısı yükselirken, Irhal uygulaması gibi seyahat kaynakları, pazardaki önemli bir boşluğun doldurulmasına yardım edecek.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.