MSC Cruises ve Samsung İşbirliği !

MSC Cruises yeni jenerasyon gemilerinin donanımı için Samsung ile anlaştı.

Başlangıç olarak, 2017 Haziran ve Aralık ayında servise girecek olan ve yeni inşa edilen yedi adet MSC Meraviglia ve MSC Seaside gemilerinin tamamının dijital donanımı için anlaştı.

msc_new_ext_lr

Bu anlaşma, kabin televizyonu, ortak alan ekranları ve gemilerin medikal alanlarında kullandığı ekipmanların sağlanmasını içermektedir.

MSC Cruises genel müdür Gianni Onorato, Samsung’un teknoloji alanındaki başarısının müşterilerine sundukları yenilikçi ve üst seviyedeki hizmet için duydukları bağlılık ile örtüşen bir anlayışa sahip olduğunu dile getirmiş.  Samsung’un son teknoloji ürünleri sayesinde müşterilerinin yeni jenerasyon akıllı gemilerde en iyi tecrübeyi yaşayacaklarını da sözlerine eklemiştir.

Samsung İtalya başkanı Carlo Barlocco, MSC ile yaptıkları işbirliğinin, Samsung’un gelişmiş çözüm araçlarının, monitör ve tabletlerden öte, seyahat tecrübesini müşteriler için daha da güzelleştirdiğinin bir örneği olarak gördüğünü ve acil durumlarda medikal hizmetin yükselmesini de desteklemiş olduğunu dile getirdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!