MNG Turizm’den Lüks Konsept Turlar, MNG Elit 0

MNG Holding bünyesinde hizmet veren MNG Turizm, yeni lüks konsepti olan MNG Elit‘i tanıttı. 

Yurtiçi tatil programları, yurtdışı paket turları, yurtiçi uçak biletleri, şehir otel seçenekleri, ulaşım, eğlence organizasyonları, incentive, toplantı grupları ve bayii teşvik gezileri gibi birçok kategoride hizmet sağlayan firma lüks segmente yönelik turları ile de adından söz ettirmeye devam edecek.

2016 yılının kendileri için çok verimli geçtiğini belirten MNG Turizm Genel Müdürü Oğuz Terzi “2016 yılında da büyüme ve gelişme hızımızda herhangi bir değişikliğin olmadığını, müşteri memnuniyeti ile birlikte hedeflerimize ulaştığımızı söyleyebilirim. Bu yıl yurtdışı ve gemi turlarında nitelik ve nicelik olarak önemli artış sağladık. Kruvaziyer ve yurtdışı turlarında büyümemizin daha da devam edeceğini, 2017 yılında yeni konseptimiz olan MNG Elit ile birlikte belirlemiş olduğumuz hedefin üzerine çıkacağımızı düşünüyorum.” dedi.

MNG Turizm yeni konsepti olan MNG Elit turlar ile yurtdışı turlarda alışık olduğumuz ekstra turlar dönemini de bitirmek istiyor. Böylelikle misafir cebinden ne kadar para çıkacağını tur öncesinde biliyor olarak tura katılmış oluyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.