UBER’e Bir Başka Yerli Rakip Daha, YOLO 0

Geçtiğimiz günlerde tanıttığımız OLEV sonrasında araç çağırma ve taşıma uygulaması UBER’e yeni bir yerli rakip daha çıktı, YOLO.

YOLO, Çolakoğlu Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Çolakoğlu tarafından Ulaşımda En Pratik Yol O! mottosu ile 15 Aralık’ta şehir içinde lüks segment araçlar ile şehir içi VIP taşımacılık hizmeti veren ve sektöre çok iddialı girerek diğer rakiplerine nazaran çok farklı iş modeli ve kazanç vaat eden bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkacak.

Güçlü yatırımcı ve yönetim kadrosu ile de dikkat çeken YOLO, 12 kişilik tecrübeli ekibin 1 yıl süren çalışmaları sonucu olarak ortaya çıktı. Henüz başlangıç aşamasında iken Los Angeles merkezli bir yatırım şirketinden 16 milyon dolar değerleme ile yatırım alan şirket 300’ün üzerinde araç ile 15 Aralık günü hızlı bir giriş yapacak. Şirketin yıl sonuna kadar 1000’i aşkın araçla hizmet verme gibi planları da mevcut.

İstanbul’un bazı seçkin mekanlarında yapılacak test sürüşleri ile hizmete başlayacak olan uygulama üzerinden özellikle tanıtım günlerimizde kayıt yaptıran yolculara 15 Aralık – 4 Ocak tarihleri arasında ücretsiz ulaşım hakları, çeşitli promosyonlar sağlanacak.

YOLO’ya GooglePlay ve AppStore’dan ya da www.yolo.com.tr adresinden ulaşabilisiniz.

Uzakrota ekibi olarak YOLO’ya başarı dileklerimizi iletiyoruz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.