MNG Turizm Yeni Markası MNG Bilet’i Yayına Aldı. 0

MNG Holding bünyesindeki tur operatörü MNG Turizm tur programları haricinde seyahatlerini bireysel olarak planlamak isteyenler için yeni hizmeti MNGBilet.com‘u yayına aldı.

Türkiye, satılan 150 milyon uçak bileti ile Dünyanın en çok online seyahat alışverişi yapan ülkelerden biri. Mobil seyahat rezervasyonunu en fazla kullanan altıncı ülke olan Türkiye, yüzde 60’lık oran ile online alışverişte en fazla seyahat satın alınan ülkeler arasında üçüncü sırada. MNG Turizm’de bu etkili büyümeyi değerlendirerek yeni markası MNGBilet.com’u yayına aldı.

Yurtiçi ve yurtdışındaki tüm destinasyonlara uçak bileti alabileceğiniz MNGBilet.com ile uçuşlarınızı karşılaştırmalı olarak, güncel fiyatlarla görüntüleyerek, tek yerden ve sadece birkaç dakika içinde uçak biletlerinizi alabiliyorsunuz. Dünyanın önde gelen havayollarına tek bir sistem üzerinden bağlanmayı sağlayan Travelport Universal Api kullanarak geliştirilen sistem ile THY, Lufthansa, KLM, British Airways, Singapur, Emirates, Delta, Alitalia, Air France gibi dünyanın önde gelen ve low cost hizmet veren birçok havayolunu kısa bir süre içerisinde tarayarak önünüze getirmekte.

MNGBilet.com Bilet Satış Müdürü Mert Giray; “Dünyadaki tüm destinasyonlara uçuş imkanı sağlamayı ve günlük olarak ortalama 2000 uçak bileti satmayı hedefliyoruz” dedi.

Arama sonrası etkili filtrelenebilen sonuçlar ile MNGbilet.com bu sektördeki rakiplerinden çok daha iddialı görünüyor.

MngBilet2

Kullanıcı dostu bir arayüz ile tüm mobil platformlardan da desteklenen MNGBilet.com, online uçak bileti satın alırken de satış sırasında kullanıcıların güvenilir şekilde alışveriş yapabilmeleri için dünyanın önde gelen güvenlik sertifikası şirketi GlobalSign 3D Secure güvencesi bulunuyor. Bu sayede ödeme işlemi sırasında telefonunuza gelecek kod ile onaylama sonrası uçak biletinizi alabiliyorsunuz.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe