Microsoft ile Concur İşbirliği Yapacak!

Bulut tabanlı abonelik hizmeti Office 365 aracılığı ile Microsof Office kullanıcıları,  gelen kutularına giderlerini görmeleri artık mümkün olacak. Bir kullanıcı gelen kutusunda bir fatura aldığında, eklenecek olan “Concur’a gönder” butonu ile bu faturayı direk Concur’a gönderebilecek.

microsoft-concur-1

Microsoft ayrıca Concur’un yazılımı ile entegre bir servis hizmete sunacak. Office 365 kullanıcıları bu yazılım aracılığıyla uçak, otel, ulaşım tavsiyelerini işverenin seyahat politikasına göre tavsiye alabilecek. Ayrıca, müşteri tercihleri kayıt edilebilecek ve daha sonra yapılacak olan rezervasyonlarda daha alakalı tavsiyeler sunulabilecek.

Office 365’in aylık aktif kullanıcısı 70 milyon civarında. Yani, yapılacak olan bu entegre sistem ile Concur’un geliri epey bir artabilir.

Aslında bu entegre sistem Microsoft ile SAP’ın arasında 2014 yılında yapılan iş anlaşmasının bir ürünü. Şimdi ise bu sayede Microsoft, SAP’ın bir çok uygulamasını bu platform aracılığı ile destekleyecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!