Concur, 150 Milyon Dolar Yatırım Fonu Ayırdı 0

Tripit sahibi seyahat ve gider yönetimi çözümleri sağlayıcısı Concur, 150 milyon dolarlık “Concur Perfect Trip Fund” denen fonu startup temelli, yenilik ve gelişim sağlayacak yatırımlara ayırdı.

nadmzkpeqmh7lxe7axnujeze-concurmobile-hero-image

Ana dilini kullanma imkanı sağlayan yapay zeka ürünü Evature isimli şirkete 2 milyon dolarlık yatırım yapan Concur, oteller için bulut tabanlı dijital pazarlama sistemi kuran ‘buuteeq’, otel arama sitesi Room 77, fiyat izleme hizmeti sağlayan Yapta’s, Hindistan’ın online seyahat portalı Cleartrip ve kara taşımacılığı hizmeti sağlayan Taxi Magic için de yatırımlarda bulundu.

Concur CEO’su Steve Singh yaptıkları bu yatırımlarla bir çok şirketin girişimciliğinden istifade etmek istediklerini belirtti.

Concur’s T&E Cloud partneri olarak katılan bir çok şirket var. Bunlardan bazıları tüketimle ilgili şirketler; Lemon, TravelText, Taxi Magic, GroundSoan, GroundScope ve Limons.com; bazıları ise mobil odaklı Visage Mobil ve Tango Card. Sağlıkla ilgili partnerler ise AdvantageMS, Healthcare Data Solutions, MedPro Systems, Porzio Pharmaceutical Services ve R-Squared.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe