Maymuncuk Setiyle Yolculuk Eden Girişimci 0

Kim?

Katie Moussouris, HackerOne’ın San Francisco’daki güvenlik baş sorumlusu.

Neden Seyahat Ediyor ?

HackerOne’nın Açık Primi platformu, sistem açıklarından kurtulmaya yardım eden hackerları ödüllendiren sistemi, kırılganlığı azaltmayı kolaylaştırıyor. Moussouris mesaisinin yarısını, şirket politika ve düzenlemeleriyle alakalı görevi için şirketin merkezi San Francisco’dan Washington DC.’ye seyahate harcıyor ve sonunda Seattle’daki evine dönüyor.

Birkaç Öneri

Telefonunuzda doğru uygulamaların olması hayat kurtarıcı olabilir. “  O olmasa ne olurdu bilmem dediğim bir uygulama varsa o da HotelTonight’tır. Bir keresinde uçağım inerken otel rezervasyonu yapmadığım aklıma geldi, bavulumu beklerken işimi hallettim. ”

Yanında Ne Taşıyor?

MiTone taşınabilir şarj cihazını( Avrupa ve Güney Afrika’da havaalanlarında satılan bir alet) göstererek, “Sürekli bununla birlikteyim.”diyor. Uçak kabinindeki kuru havayla ve bilgisayar ekranına saatlerce bakmanın etkisini azaltmak için sürekli göz damlası taşıdığını, bitmek bilmeyen telekonferanslar içinse Samsung kulaklığın bir zorunluluk olduğunu belirtiyor. Küçük bir maymuncuk seti :  Moussouris dediğine göre bunu belli bir nedenden ötürü taşımıyor. ” Kimin neye ihtiyacı olacağı belli olmaz, tedbirli olmak iyidir.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe