Malezya Turizm Ofisi, Turizmde Pazarlama Zirvesi Ana Sponsoru Oldu

Moderatörlüğünü deneyim seyahati uzmanı Tale’den Onur Kutlu Gago ve Interfly’dan Mert Ödemiş’in Malezya Turizm Ofisi ana sponsorluğunda yapacağı Uzakrota Turizmde Pazarlama Zirvesi 25 Mart’ta Ramada Plaza Şişli’de.

12219478_898417123547238_9199638583138209650_n

Sektörün 30 önemli ismini buluşturacak etkinlikte Turizm Şirketleri için Hedef Pazar Seçimi, Seyahat Arama Trendleri, Ödeme Sistemlerinin Müşteri Kazanımına Etkisi, Tüketiciye Uygun İçerikler Yaratmak ve Turizm Markalarının Sosyal Medya Deneyimleri detaylı bir şekilde ele alınacak.

malaysia_logoMalezya Turizm Ofisi Ana Sponsor Oldu.

Son yıllarda ülkemizden ciddi bir sayıda ziyaretçi alan Malezya, ülke genelindeki tanıtım faaliyetlerini artırarak çok daha fazla Türk turisti ülkesine çekmeye çalışıyor. Bu bağlamda Uzakrota Travel Marketing Summit’e de ana sponsor olan Malezya Turizm Ofisi, etkinliğe katılacak 400 turizm profesyoneline ülke ile ilgili bilgileri sağlamayı amaçlamakta.

Etkinliğin Kurumsal Sponsorları; Singapore Airlines, Sedventure, Gruppal ve TAV Primeclass oldu.

Etkinlik alanına gelecek kişilerin, etkinlik günü Uber ile yapacakları ilk seyahat ücretsiz olacak ve gelen kişiler arasından yapılacak çekiliş ile 5 kişiye diledikleri bir lokasyona yapacakları uçuş Pegasus‘tan hediye edilecek.

Etkinlikte yer almak için acele edin. Biletinizi link üzerinden satın alabilirsiniz. goo.gl/4Psdhl

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!