Looking4Parking.com, Paris-Beauvais Havalimanı İle İşbirliğine Gidiyor

Havalimanı fiyat karşılaştırma sitesi ve e-ticaret platformu Looking4Parking.com, Paris-Beauvais Havalimanı ile yeni bir ortaklık kurdu.

Dünyanın dört bir yanındaki havalimanlarında otopark hizmetine erişim olanağı sunan Leeds merkezli şirket, yolculara çevrimiçi olarak havalimanlarında otopark alanı rezervasyonu yapma imkanını sağlayarak Fransa’daki Paris-Beauvais Havalimanı’nın web sitesine destek sunacak.

Looking4Parking.com’un idari yöneticisi Martin Mansell, kurulan bu yeni ortaklığa dair açıklamalarda bulundu: “Fransa bizler için son derece büyük önem taşıyan ve büyüme kaydeden bir Pazar olma özelliğini taşıyor ve bizler, Paris-Beauvais Havalimanı ile güçlerimizi birleştiriyor olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Bu ortaklık ile gelirleri arttırmayı ve tüketicilere tüm yıl boyunca en iyi hizmeti en düşük fiyatlarla sunmak adına havalimanının çevrimiçi rezervasyon hizmetlerini geliştirmeyi sürdüreceğiz.”

Paris-Beauvais Havalimanı’nın baş yöneticisi Emmanuel Combat da Looking4Parking.com ile yapılan ortaklığa dair görüşlerini bildirdi: “Paris-Beauvais Havalimanı, 2015 yılından bu yana kendi dijital stratejisini uygulamayı sürdürüyor ve bu yöndeki çabaları, Looking4Parking’in becerileriyle gerçekleştirme kararını almış bulunuyor. Looking4Parking.com ekiplerinin profesyonelliği ve kendi müşterilerinin beklentilerine uyum sağlama becerisi, bizleri dijital yaklaşımımızda bu güvenilir ortağı çalışmalarımıza dahil etme yönünde bizleri ikna etti.”

“Paris-Beauvais Havalimanı’ndaki otopark alanlarının yolcuların hizmetine sunuluşu, dijital stratejimizin geliştirilmesiyle birlikte yeni ve daha geniş kapsamlı bir boyut kazanıyor. Paris-Beauvais Havalimanı, müşterilerin ihtiyaçlarına eksiksiz bir biçimde yanıt vermek ve büyüme trendini devam ettirmek için modernleşme programını sürdürüyor.”

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!