Disney’den Star Wars Hayranlarına Müjdeli haber! Star Wars Konseptli Bir Otel mi?

Otel her müşterisine özel bir hikaye yazarak, konukların kendilerini bir star-wars senaryosunda hissetmesini sağlayacak! 

Star Wars filmlerini bilmeyeniniz duymayanınız yoktur.

Star Wars hayranlarının da ne denli müptela olduklarını hepimiz biliyoruz, görüyoruz. Bir seri film olan Star Wars fanları tarafından inanılmaz sevilen ve her türlü ürüne konu olan bir ikon haline geldi. Daha önce star wars konseptli doğum günleri, partiler hatta düğünler düzenlendiğini bile duyduk. Belki birçok Star Wars izleyeni veya hayranı bugüne kadar o galaksinin içinde olmayı, bu deneyimi yaşamayı birçok kez hayal etmiştir. Ve işte müjde hayaller gerçekleşiyor!


Disney’in Lucas Film’i satın alarak StarWars konseptli bir tema parkı ve otel açacağını duyurması kısa bir zaman önceydi. Uzun zamandır bir hayal ve tasarı olan Star Wars konseptli otelin hayallerden gerçeklere dönüşmesi için çalışmalara başlandı bile! Disney tarafından üstlenilen bu proje, konuklarına tam teşkilli bir Disney tatili olanağı sunacak. Bu Star Wars temalı resort hotel Star Wars hayranlarının görülecekler yapılacaklar listesinde bir numaraya oturacak gibi duruyor. Bu proje konuklarına yıldızlararası ortamda, yıldızlararası bir senaryoyla etraflarını sarıp sarmalayacak onlara Star Wars’un tam da içinde hissettirecek bir ortam yaratmayı vaat ediyor.

Otelin içi devasa bir uzay gemisi şeklinde olacak ve her konuk bu gemiye giriş yaptığı andan itibaren konaklama süreleri boyunca izleyecekleri bir olay örgüsüne sahip olacak. Görevliler de bu hikayenin birer parçası olarak deneyiminizi daha etkileşimli bir hale getirecekler. Böylelikle, konuklar Disney’in büyüsünü tamamıyla sarıp sarmalayan bir deneyim yaşayacaklar.

Disney tarafından yayınlanan bir duyuruda, Disney Park ve Otelleri Başkanı Bob Chapek planlanan resort hotelin detaylarını şu cümlelerle ifade etti:

“Otele vardığınız ilk saniyeden itibaren Star Wars dünyasının bir paraçası haline geleceksiniz! Anında galaksinin bir vatandaşı olacak ve bu deneyimi kıyafet de dahil her şeyi kapsayan bir şekilde yaşayacaksınız. Dünya’yı terk ettiğiniz anda, karakterler hikayeler ve maceralarla kapı bir uzay gemisi keşfedeceksiniz. Bu tamamıyla sürükleyici ve sizi çevreleyen bir şey, bu masal gününüzün her anına dokunacak. Bu deneyim ziyaret eden her konuk için benzersiz bir şekilde sonuçlanacak.”
Şu an için bu resort hotelin ne zaman açılacağıyla ilgili herhangi tahmini bir bilgi yok. Bu haber Star Wars’un kuvvetli fanlarından olmama rağmen beni bile heyecanlandırdı, merakla bekliyoruz açılacağı günü!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!