Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Alternatif konaklamada popüler seçeneklerden biri olan devremülk sisteminin distribütörlerinden LeisureLink; Clearstone Ventures, Kinderhook Industries ve Escalate Capital Partners’dan 17 milyon dolarlık yatırım aldı.

Profesyonel devre mülk yöneticisi ve tüketici sitesi de olan VacationRoost, şirketi 2014 yılında almış ve hizmetlerini vurgulamak için şirketin adını LeisureLink olarak değiştirmişti. İlk olarak 2006 yılında kurulan LeisureLink 17 milyon dolara satılmıştı,  şimdi aldıkları 17 milyon dolarsa fon toplama çalışmalarının ilk turunda gerçekleşti.

Utah’ın Salt Lake City kentinde konumlanmış şirket, Airbnb, HomeAway/Expedia, TripAdvisor/Flipkey ve diğer online turizm acentalarının devre mülk sağlayıcısı konumunda.

Şirket yetkililerine göre, bu yeni fon alımıyla birlikte şirket operasyonlarını genişleterek talebi karşılamak adına LeisureLink’i daha da büyütecekler.

“Çok fazla çaba harcamadan piyasa lideri olabilecek kapasitede ve aynı zamanda yatırıma ihtiyacı olan şirketleri seviyorum.” diyen Clearstone Venture Partners yöneticisi Jim Armstrong, “LeisureLink’i hızla büyüyen online devre mülk piyasasında AirBnb, HomeAway  ve diğer kullanıcı bazlı sitelerden daha başarılı bir yatırım olarak gördüklerini, kullandıkları performans bazlı sistem ile kazançlı bir modele sahip olduklarını belirtti.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz