IKEA, Pasaportunu 30 Saniye İçinde Bulanları Ödüllendiriyor 0

Yazın yaklaşmasıyla beraber ev içinde mayo, güneş gözlüğü, şezlong arayışları başladı. İsveçli mobilya devi IKEA ise düzenli tertipli insanları ödüllendirmek için Skype ekibi kurmuş durumda.

Önceden seçilmiş bir grup Skype kullanıcısı koşup pasaportlarını alıp kameraya tutmalarını isteyen bir reklamla karşılaşacak. Eğer bu yarışmayı 30 saniye ya daha kısa sürede tamamlarlarsa 450 pound değerindeki hayalleri süsleyen güzel bir tatille ödüllendirilecekler.

skype-passport

Pasaportlarını bulamayan ya da tozlu raflarından alıp hızlıca gösteremeyenler içinse bir teselli ödülü düşünülmüş. Bu kişilere IKEA, Lekman kutu hediye edilecek. Böylece bir dahaki sefere böylesine güzel bir ödülü kaçırmamış olacaklar.

Bu yarışma Joy of Storage adlı geniş bir kampanyanın bir parçası olarak 21 Mart pazartesiden 25 Mart cumaya kadar saat 18.00-22.00 arasında geçerli.

Bu yarışma hakkında konuşan IKEA, Birleşik Krallık Pazarlama Müdürü Laurent Tiersen: ”Son teknolojiyi kullanarak koca bir ülkenin saklama alışkanlıklarına ışık tuttuk. Evlerini her anlamda zevkli kılan ev sahiplerini ödüllendirmek ve bu zevke daha ulaşamamışlara yardımda bulunmak bizim amacımızdır.”  dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.