Kişiye Özel Seyahat Tasarımı Sitesi Jabiroo, Global’e Açılıyor. 0

Gitmek istediğiniz bölgedeki gezilmesi gereken yerlerden, restoranlara kadar, sizin zevkleriniz doğrultusunda gideceğiniz gün sayısına göre bir plan oluşturan Jabiroo‘nun kurucu ortağı Mete Varas, Uzakrota Travel Summit’te Jabiroo’nun dünya pazarına açılacağını belirtti.

Uzakrota Travel Summit‘te konuşan Jabiroo’nun kurucu ortağı Mete Varas “İnternet üzerinden misafirlerin 3,4, 7 veya 10 günlük seyahat taleplerine arka planda çalışan kuratör arkadaşlarımız var. Kişiye özel seyahat konseptinde çalışıyor ve misafirlerin taleplerini yerine getirmek adına titizlikle çalışıyoruz. Bu dönemde globale açılma üzerine de bir yapılanma içindeyiz.” olarak belirtti.

Jabiroo‘yu bilmeyenler için kısaca özetleyelim; 3-4 günlük; 5-6 günlük ve 7-8 günlük olmak üzere seyahat tasarımı paketleri oluşturarak;  gitmek istediğiniz destinasyonlardan otel zevkinize, otel ve restorana ayıracağınız bütçeden, tercih ettiğiniz ulaşım alternatiflerine kadar detaylı bir program hazırlayarak 72 saat içinde kişisel seyahat tasarımınız e-postanıza düşecek. Programın ister tamamını ister bir kısmını uygulayın, Jabiroo gerekli rezervasyonları sizin için yapabilir.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.