Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Jet2holidays, Seyahat Acentesi Bulma aracının 1 Eylül’den itibaren doğrudan web sitesinin ana sayfasında yer alacağını doğruladı.

Operatör, daha önce, Covid-19 karantinası sırasında ticaret ortaklarını desteklemek ve geliştirmeyi hızlandırmak için aracı tanıtma planlarını açıklamıştı.

Araç, doğrudan müşterilerin acenteden tatil rezervasyonu yapma seçeneklerini aramasına olanak tanıyacak ve önceki ay rezervasyon yapan tüm acenteler sonuçlarda yer alacak.

Ticari satış müdürü Alan Cross; “web sitemizde Doğrudan Seyahat Acentesi Bulma aracının lansmanı, başarılı Partners2Success stratejimiz için önemli bir kilometre taşıdır ve bağımsız seyahat acentelerine ne kadar kararlı olduğumuzu gerçekten göstermektedir. Ajans ortaklarımızı doğrudan web sitemizde müşterilerin önüne koyuyor ve büyümelerini desteklemek söz konusu olduğunda acenteleri her zaman dinlediğimizi ve geri bildirim aldığımızı gösteriyor.

“Müşterileri ana caddeye çıkmaya, güvenilir bir seyahat acentesini ziyaret etmeye ve onların değerli uzmanlıklarından yararlanmaya teşvik ediyor. Bu, acentelerle ortak çalışma yaklaşımımızın en son örneği ve acente ortaklarımızı işlerini büyütmelerine yardımcı olmak için desteklemeye yönelik sarsılmaz bağlılığımızın bir başka kanıtı” dedi.

Ağustos ayının başlarında Travel Weekly web yayınında konuşan Cross; “TV reklamımız bağımsız seyahat acentelerinden bahsediyor. Müşteriye ana caddede yürüyüp bir acenteye gitme seçeneği veriyor ve onları bunu yapmaya teşvik ediyor.

“Eylül ayında, seyahat acentesi bulma aracı doğrudan web sitemize tanıtacağız ve bildiğim hiçbir ana akım tur operatörü bunu daha önce yapmadı” dedi.

Jet2holidays aynı zamanda seyahat acentesi vitrin yarışmasını yeniden başlattı ve kazananlar, operatörle birlikte bir haftalık ücretsiz radyo reklamları sundu.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz