Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Singapore Airlines (SIA), #SIAcares girişimiyle kurumsal bir sosyal sorumluluk kampanyası olan ‘Miles of Good’u başlattı. Bu kampanya, COVID-19 salgını sırasında yorulmadan halka hizmet eden seçilmiş ön saf ve temel hizmetler çalışanlarına bağışlanacak olan 100 milyon KrisFlyer mili toplamayı hedefliyor.

Şu andan itibaren KrisFlyer üyeleri en az 1.000 mil bağışla bireyleri aday gösterebilecekler. Üyeler ve adayları aynı ülkede veya bölgede ikamet etmelidir. Uygun adaylar arasında sağlık çalışanları, toplu taşıma çalışanları, süpermarket çalışanları, temizlik hizmeti sağlayanlar ve gıda dağıtım, kurye ve posta hizmetleri personeli bulunmaktadır. Üyeler ayrıca herhangi bir aday göstermeden millerini bağışlayabilirler.

KrisFlyer üyeleri, web sitesindeki Miles of Good kampanya açılış sayfası üzerinden adaylarını gösterebilir ve millerini bağışlayabilir.
Taşıyıcı, bu bağışlarla 70 milyon KrisFlyer mili toplamayı umuyor ve Miles of Good’a 30 milyon mil daha katkıda bulunacak. Adaylıklar 10 Ağustos 2020 tarihinde sona eriyor; ancak üyelerin milleri bağışlamak için 20 Kasım 2020’ye kadar süreleri var. SIA, uygun adaylarla iletişime geçecek. Daha sonra, hesaplarına 60.000’e kadar KrisFlyer mil alacak olan başarılı adaylarla temasa geçecek. Bu mil, Singapore Airlines, SilkAir, Scoot veya diğer KrisFlyer ortak havayollarında uçuş rezervasyonu yapmak için kullanılabilir. Ayrıca hediyelik eşyalar, otel konaklamaları, araba kiralama veya alışveriş, yemek, sağlıklı yaşam ve bakım hizmetleri için de kullanılabilir.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz