Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Ödeme optimizasyonu uzmanı Ixaris, GDS ve seyahat teknolojisi devi Sabre ile küresel erişimini genişletecek bir anlaşma üzerinde uzlaştı.

Anlaşma ile başlangıçta, Ixaris’in Amerika ve Asya Pasifik’i ve gelecekte diğer bölgeleri hedeflemeden önce yeni Avrupa pazarına girdiğini görülecek.

Ixaris’in ödeme çözümleri artık Sabre Virtual Payments aracılığıyla kullanılabiliyor ve platformu kullanan seyahat alıcılarının havayollarına veya otellere ödeme yaparken ödemeleri düzene sokmalarını ve marjlarını korumalarını sağlıyor.

Ixaris, Sabre Virtual Payments’ın müşterilerinin rezervasyon ve ödeme sürecini, minimum entegrasyon ve mevcut iş akışlarında herhangi bir değişiklik yapmadan tek bir platformda tamamlayabileceklerini söyledi.

Ayrıca, Ixaris’in ödeme teklifi Sabre’nin acenteleri için ödemeleri optimize etmesini ve marjları artırmasını sağlıyor.

Ixaris, Sabre Virtual Payments kuruluşlarının düşük maliyetli taşıyıcılarla rezervasyon yaparken satıcı ücretlerinden kaçınırken finansal teşvikleri yöneterek tedarikçilere ödeme yapmanın en kârlı yolunu seçmesine olanak tanıyor.

Ixaris CEO’su Aran Brown; “Sabre ile ortaklığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz ve bu, yenilikçi ödeme teklifimizin güçlü bir şekilde onaylanması anlamına geliyor. Sabre Virtual Payments ve İxaris Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölgelerinde daha fazla seyahat alıcısına ve çevrimiçi seyahat acentesine her zamankinden daha fazla paha biçilmez bir çözüm sunarken, Sabre’nin Ixaris ile ortaklık kurmasından memnunuz” dedi.

Sabre Travel Network Stratejik Ürün Satışları Başkanı Robin Boudsocq ise; “Müşterilerimizin ihtiyaçlarını gerçekten karşılamak için seyahat acenteleri için ödemeleri kolaylaştırmalı ve optimize etmeliyiz ve Ixaris ile tam olarak bunu yapabiliyoruz. Müşterilerimiz için, bu dönüşen seyahat pazarında maliyetleri düşürmek ve karlılığı artırmak için kritik öneme sahip olan sorunsuz bir rezervasyon ve ödeme süreci sağlarken arka ofis genel giderlerini daha da azaltabiliriz” diyerek ekledi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz