I Meet Hotel, 15 Ocak 2020’de İstanbul Intercontinental Hotel’e Geliyor 1

Ağırlama konferansı I Meet Hotel, 15 Ocak 2020’de İstanbul Intercontinental Hotel’e geliyor.

Kavramsal konferansları sayesinde I Meet Hotel, otel sahiplerine daha yüksek gelir, yeni teknolojiler, yenilikçi iş modelleri, pazarlama ve medyadaki trendler ve müşteri sadakati için anahtarlar sağlamayı amaçlıyor. Otelcilik sektöründe etkili isimleri doğrudan karar verici olan otelcilerle buluşturan I Meet Hotel, ağlar, iş fırsatları, ortaklıklar ve sürdürülebilir hizmetler oluşturmaya yardımcı olmak için bir kanal görevi görüyor.

I Meet Hotel’in Bidroom ve Attached – language intelligence gibi özel sponsorları doğrudan ağırlama sektörü ile çalışıyor. Katılımcılar sürekli değişen sektörde ön saflarda yer almak için sponsorlarda faydalı ve yenilikçi çözümler bulabilirler.

I Meet Hotel, sektörün geleceğini şekillendiren liderleri ve konuşmacıları bir araya getirerek otelcilikte yenilikçiliği ve müşteri mükemmelliyetini teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Kilit konuşmacılardan biri de Bidroom.com’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Michael Ros olacak. Bidroom, hem otel sahiplerine hem de gezginlere daha adil bir çevrimiçi seyahat topluluğu sağlamak için 2014 yılında kurudu ve Bidroom’a benzersiz üyelik sayesinde gezginlere odalar ve oteller için daha düşük fiyatlar garanti ediyor.

Michael, I Meet Hotel’in ağırlama sektöründe kalıcı bağlantılar ve ilişkiler kurmayı amaçlayan resmi olmayan ve daha özel bir ortam sağladığını söylüyor ve “Harika bir etkinlik çünkü misafirperverlik konusunda son derece tutkulu olanları bir araya getiriyor” diyor.

Etkinlikte konuşmacı olarak Ali Yılmaz – SEM Başkanı, Dr. Ozgur Zan – Done Başkan Yardımcısı, Matthijs Kooijman – Attached – language intelligence Ticari Direktörü, Richard Lindberg – One Planet Rating Kurucusu ve Murat Yigitol – Türkiye Çevre Eğitim Vakfı Genel Müdürü de yer alacak.

Konferanstan sonra, serbest giriş kartları kapsamında tüm katılımcıların birbirlerini tanımalarını, diyalog kurabilmelerini, deneyimlerini paylaşmalarını ve yeni iş ve kişisel ilişkiler geliştirmelerini sağlayacak ağ oluşturma oturumuna katılabilirsiniz.Bu, ilham vermek ve ilham almak için mükemmel bir fırsat. Bu oturumdan sonra, ilişki kurmaya devam etmek için bir “after party” olacak. Parti için katılım sınırlı sayıda olduğundan bilet almak için web sitesini ziyaret edin!

Konferansın 2020 yılında 4 ilave durağı olması planlanıyor, bu nedenle İstanbul konferansını kaçırırsanız Amsterdam, Paris, Verona veya Montrö’ye katılma şansınız olacak.

Sınırlı bir süre için www.imeethotel.com adresini ziyaret edip promosyon kodunu kullanarak ücretsiz genel giriş biletlerinizi alabilirsiniz. Ayrıca, İstanbul’da etkinliğe sponsor olmak istiyorsanız, lütfen kristian@imeethotel.com adresine e-posta gönderin.

Önceki MakaleSonraki Makale

1 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.