Tur ve Etkinlik Uzmanı Klook İngiltere Pazarına Resmen Girdiğini Duyurdu 0

Hızla büyüyen tur ve etkinlik platformu Klook, İngiltere pazarına resmen girdiğini açıkladı.Hong Kong merkezli firma, 2020 yılında İngiltere için büyük planları olduğunu ve çok çeşitli faaliyetler, cazibe merkezleri ve hizmetler için “benzeri görülmemiş bir İngiltere teklifine” sahip olduğunu iddia ediyor.

İngiltere Klook Pazarlama Direktörü Simon Llanos; “Klook, İngiltere’de temel atıyor, en iyi yetenekleri işe alıyor ve pazara özgü ürünler geliştiriyor. Klook, İngiliz gezginler için tanınan bir isim haline gelirken, 2020 için heyecanlı ve hazırız. Destinasyon içi turlar ve etkinlikler için rezervasyon yaparken daha iyi bir satın alma deneyimine ve hizmetlere ihtiyaç duyuluyor ve Klook en iyi küresel teklife sahip. Platformumuz, gezginlere seçebilecekleri çok çeşitli deneyimler ve keşfetmek, satın almak ve kullanmak için sorunsuz bir süreç sunuyor. Klook ile insanlar hareket halindeyken rezervasyon yapabilir ve anında onayların keyfini çıkarabilir, sinir bozucu döviz bozdurma işini ortadan kaldırabilir ve tüm uçtan uca seyahat güzergahını ve biletlerini barındıran uygulama seyahat planlarını düzenleyebilirler” dedi.

Klook, 2014 yılında kuruldu ve o zamandan beri Alman rakibi Get Your Guide’ı da destekleyen Japon SoftBank’tan önemli bir yatırım da dahil olmak üzere 520 milyon ABD dolarından fazla yatırım aldı.

Klook, popüler cazibe merkezleri, turlar, yerel ulaşım, Wi-Fi ve SIM kartlar, yiyecekler ve benzersiz deneyimler için web sitesinde ve uygulamasında çevrimiçi rezervasyon sağlıyor.

Platform 41’den fazla para birimini ve 14 farklı dili destekliyor ve 350’den fazla destinasyonda 100.000’den fazla deneyim sunuyor.

Site, ayda 30 milyondan fazla ziyaret alıyor ve kullanıcıların cazibe merkezlerini seçmelerine yardımcı olmak için beş milyondan fazla incelemeye sahip.

Firma Walt Disney World ve RailEurope dahil olmak üzere büyük ortaklarla çalışıyor ve “yerel cazibe merkezleri için rakipsiz bir pazarlama platformu” sunduğunu söylüyor.

Klook ayrıca, web sitesinde ‘bizimle ortak olun’ bölümünde tedarikçilere platformda yer almak için kaydolabilecekleri kullanımı ücretsiz bir satıcı sistemi de sunuyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.