İstanbul’da Şehir içi Ulaşımına Motorlu Taksi Çözümü, Taximono 0

İstanbul’un metropol yaşamındaki ulaşıma çözüm olması amacıyla ortaya Taximono, Temmuz ayı itibarıyla İstanbul‘da hizmete başlıyor.

Mevcut taksilerde kullanılan sistemi motosikletlerde hayata geçirmeye hazırlanan Taximono, sıkışık trafikte özel toplantılara, iş yemeklerine yetişebilmek adına sistem, taksilere alternatif olabilmeyi hedefliyor. Aynı zamanda Taximono havalimanı transferlerinde de çözüm olacağa benziyor.

Özel olarak eğitilmiş sürücüleri ve yolcu taşımacılığı için yasal mevzuatlara göre hazırlanmış Taximono motosikletleriyle kullanıcılar Whatsapp üzerinden bulundukları konuma çağrıda bulunabiliyorlar ve kredi kartı ile ödeme yapabiliyorlar.

Akıllı telefonlarına indirecekleri Taximono uygulaması aracılığıyla bulunduklarına konuma motosiklet çağırabilecekler. Üstelik yolculuğa başlamadan ne kadar ödeyeceklerini uygulama üzerinden görüntüleyebilecek ve kredi kartıyla ödeme yapabilecekler.

Taximono’nun İstanbul trafiğine etkisinin olabileceğini düşünüyor musunuz?

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe