Austria Card Türkiye ile Türk Hava Yolları Bagajların Kaybolmasını Önleyecek. 0

Merkezi Avusturya Viyana’da bulunan ve Austria Card Gmbh’ın %100 iştiraki olan Austria Card Türkiye, THY ile bagaj takip kartları projesini hayata geçireceğini duyurdu.

Austria Card Türkiye, RFID projesi sayesinde, müşterilere sağlanacak RFID teknolojisi ile müşterilerin bagaj ve bavullarının kaybolması önlenerek, müşterilere güvenli hizmet sağlamaya devam edeceğini belirtti.

2017 yılında Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) tarafından en iyi tedarikçi olarak seçilen ve akıllı kart sektöründe 20 yılı aşkın bir süredir faaliyet gösteren, dünya ve Türkiye’de lider firmalardan biri olan Austria Card Türkiye‘nin Genel Müdürü Burak Bilge, önümüzdeki senelerde de Türk Hava Yolları ile iş ortaklığını sürdürerek, uluslararası satış ve teknoloji ağı, yetkin ekibi ve ülke tecrübesi ile müşterilerine daha da iyi hizmet sunabilecek projelerde yer almayı hedeflediklerini belirtti.

Kısa bir süre içerisinde hayata geçecek olan Türk Hava Yolları RFID projesinde de Austria Card Türkiye‘nin ekolojik ürünleri ile hizmet vermeye devam edeceğini ileten Burak Bilge Türkiye’de ve Dünya’da bir ilk olduğu belirtilen, RFID projesi sayesinde, müşterilere sağlanacak RFID teknolojisi ile müşterilerin bagaj ve bavullarının kaybolması önlenerek, müşterilere güvenli hizmet sağlamaya devam edeceklerini iletti.

Yapılan açıklamada, Türk Hava Yolları için tedarik edilen tüm üyelik kartları, bagaj kartları ve bu ürünler için kullanılan zarf, mektup ve kutularının hepsi ekolojik özellikte olup, Austria Card Türkiye ürün ve hizmetleri 2017 yılı Ocak ayından bu yana yüz binlerce Türk Hava Yolları müşterisinin adresine ulaştığı kaydedildi.

 

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.