Innstant Travel, Seo’nun Etkisiyle Günlük Ziyaretçi Sayısını 10 Kat Arttırmayı Hedefliyor 0

Vertical Gruba ait OTA Innstant Travel, arama motorunun iyileştirilmesiyle birlikte bu yılın sonunda günde 10.000 ziyaretçi elde edeceklerinden emin olduklarını söyledi.

Site şu anda günlük 1000 ziyaretçiye sahip, fakat Google’dan endekslenen sayfa sayısını bu yıl 130.000’den bir milyona, zamanla da 20-30 milyona kadar arttırmayı planlıyor.

Instant aynı zamanda Google aramaların ilgisini çekecek benzersiz içerikleri yayınlayarak hedef arama sonuç sayfalarını 700’den 15.000’e arttırmayı da planlıyor.

Vertical’ın kurucusu ve grup başkanı Peter Healey sitenin bugün tam değerinde 32 milyon tatil fırsatı sunduğunu ve yıl sonunda bunun 100 milyona ulaşacağını söyledi.

Fakat aynı zamanda Innstant Holiday’in yeni geliştirilen stratejisinin kullanıcılara kendilerinin bir araya getirebileceği sınırsız seçenekler sunmaktansa paket teklifleri yeniden düzenlemek olduğunu belirtti.

Burada, 7 ve 14 gecelik geleneksel seyahatler kadar daha esnek süreli tatilleri de göreceksiniz.

Healey “Biz mevcut olan şeyi söylüyoruz. Müşterilerimizle olan ilişkimizi değiştirmeye çalışıyoruz” dedi.

“Biz onların istedikleri şeyi elde etmelerini istiyoruz fakat elimizde olmayan bir şeyi arayarak vakit kaybetmelerini de istemiyoruz.”

“Bu, alışveriş yapmayı hayal etmek yerine gidip alışveriş yapmak gibi.”

Innstant web sayfası varış noktalarını, başlangıç aylarını ve en iyi fiyatları gösteren bir ağa bağlanmak için “en ucuz tatiller” sekmesi de ekliyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe