Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bulut tabanlı otel online satış ve kanal yönetimi platformu HotelRunner, acenteler ile seyahat ürün tedarikçileri arasında güvenilir bir satış platformu sağlayan online seyahat sistemi IATI ile anlaşarak üye otelleri 72 ülkede 31.000’den fazla acente ile buluşturacak.

Yurt içi ve yurt dışında yaptığı stratejik iş birlikleri ile son dönemde adından sıkça söz ettiren HotelRunner ve dinamik seyahat paketleriyle Türkiye’nin uçtan uca seyahat deneyimi sunma konusunda öncü platformu IATI, üye tesislerin online ortama taşınmasına hız kazandıracak yeni bir iş birliğine imza attı.

Anlaşmaya göre tesisler ise HotelRunner hesapları aracılığı ile IATI’nin uluslararası satış ağına ve dinamik tur paketlerine dahil olarak global pazardaki misafir potansiyelini genişletebilecekler. IATI, direkt kontratları ve toptancılar ile olan bağlantıları sayesinde HotelRunner aracılığıyla tesislerden gelen gerçek zamanlı fiyat ve müsaitlik bilgilerini kendi alt acente ağına iletecek. Müsait odaları tüm dünyadan binlerce acentenin satışına sunarak tesislerin satış ve doluluk oranlarını artırmayı hedefleyen IATI, konaklamanın yanı sıra rehberlik, tur satışı, GPS kontrollü araçlar ile havaalanı transferi gibi kapsamlı paketler sunarak tesis misafirlerinin rahat ve güvenilir bir konaklama deneyimi yaşamalarına imkan tanıyabilecek.

Oteller, IATI’nin özellikle Rusya ve Türki Cumhuriyetler olmak üzere 72 ülkede 31.000’den fazla acentesi sayesinde doluluk oranlarını ciddi oranda artırabilecekler.

Nisan 2018’de temelleri atılan ve Haziran 2018’de hayata geçen iş birliğinin turizm sektöründeki satış hacmine olumlu yansımasını umarak Uzakrota ekibi olarak her iki markaya da başarılar diliyoruz.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz