HotelRunner, Florida’da Düzenlenen GLOBE 2018 Uluslararası Konferansı’nda Yer Aldı.

4-8 Haziran 2018 tarihleri arasında düzenlenen GLOBE Uluslararası Konferansı, dünyanın dört bir yanından turizm sektörünün düşünce liderlerini, sektöre yön veren iş adamları ve akademisyenleri Florida’da bir araya getirdi.

Association of North America Higher Education International (ANAHEI) tarafından 4-8 Haziran tarihleri arasında University of South Florida Sarasota-Manatee’de düzenlenen GLOBE 2018 uluslararası konferansı, dünyanın dört bir yanından iş dünyasının trendlerine yön veren girişimcileri, iş adamlarını ve çok sayıda önemli akademisyeni bir araya getirdi.

HotelRunner kurucu ortakları Arden Agopyan ve Ali Beklen, kadının iş dünyasındaki konumundan, turizm sektörünün dijital dönüşümüne kadar pek çok konunun ele alındığı konferansın açılış panelinde konuşmacı olarak yerlerini aldılar. “Dijital dönüşüm, oteller için neden gereklidir?” konulu özel panelde sektör deneyimlerini katılımcılarla paylaşan Arden Agopyan ve Ali Beklen, HotelRunner’ın kuruluş hikayesinden yola çıkarak başta Türkiye olmak üzere, tüm dünyada yön verdikleri turizm sektörünün dijital dönüşüm sürecini anlattılar.

Panelde, günümüz konaklama tesisleri ve seyahat acenteleri için dijital dönüşümün ne ifade ettiği, dijital dönüşüme nereden başlamanın gerektiği, işletmelerde dönüşüm sürecini kimin yönettiği, dönüşümün önünde hangi engellerin olduğu, otellerin dijital dönüşüm sürecine dahil olabilmek için neden HotelRunner ile çalışması gerektiği, dijital dönüşüm sürecinin sonrasında sektörü hangi gelişmelerin beklediği detaylı şekilde ele alındı.

GLOBE 2018 Uluslararası Konferansı’nın tüm dünyadan sektör liderleriyle tanışmak için harika bir fırsat sunduğunu belirten Arden Agopyan, konferansın katılımcılar için sektör liderleri ve uzmanları ile bir araya gelmek ve hayat boyu sürecek ortaklıklar kurmak için harika bir ortam yarattığını belirtti.

Ali Beklen, “Açılış oturum konuşmacısı olarak, dinleyicilerle aramızda geçen sohbetten büyük zevk duydum. HotelRunner ve Türkiye’yi tüm dünyaya tanıtma imkanına sahip olduk. Konferansın yanı sıra, birçok yeni ve uluslararası iş ortaklığına ve akademik projeye imza atmamız bizim için çok faydalı oldu” diye konuştu.

ANAHEI Başkanı Dr. Cihan Çobanoğlu ise University of South Florida Sarasota-Manatee bünyesinde bu etkinliği gerçekleştirmiş olmaktan ötürü çok heyecanlı olduğunu, GLOBE 2018’in akademik dünya ve iş dünyası arasında bir köprü olduğunu, akademisyen ve profesyonel katılımcılar için iş dünyasının ileri gelenleri ile tanışma ve network ağlarını genişletme fırsatı sunduğunu belirtti.

GLOBE 2018’in en çok ses getiren panelinde yer alan HotelRunner, sektörün trendlerini belirleyen etkinliklerde yer almaya devam edecek.

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!