Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Önde gelen yatak bankası tedarikçisi, tur ve aktivite platformunda dünya çapında deneyimlerin gerçek zamanlı olarak rezervasyonunu artırmak için Avustralyalı yazılım geliştiricisiyle olan bağını kullanacak.

Ortaklık sayesinde, Hotelbeds‘in yan ürünler işletmesine derhal 1.000 aktivite daha eklenecek.

Bu, bir yıl içerisinde ise dünya çapında Rezdy platformunda bulunan 65.000’lik toplam aktivite yüzdesinin entegre edilmesiyle artacaktır.

Entegrasyonun ilk aşamasında Hotelbeds, Paris, Kopenhag, Oslo, Stockholm ve Barselona için aktiviteleri ekledi. Entegrasyon ilerledikçe Asya Pasifik de eklenecek. Hotelbeds, Asya Pasifik’teki yüksek oranının, yüksek büyüme potansiyeli nedeniyle önemli bir fırsat sunduğunu belirtti.

Hotelbeds Group Yardımcı Ürünler Bankası Direktörü Javier Arévalo; “Gerçek zamanlı rezervasyon çözümleri, mobil rezervasyon araçlarını sunarken sektöre dönüşen Rezdy gibi önde gelen bir şirket ile ortaklığımızı duyurmaktan dolayı çok memnunuz.

“Bu, pazarın ihtiyaçlarını dinlememizin bir sonucu olarak ortaya çıktı; insanların daha iyi bir teknolojiye yönelik giderek artan taleplerden bahsettiklerini duyduğumuzda, verimli turları ve aktivite rezervasyonlarını yönetmenin yanı sıra, dağıtım fırsatlarını da arttırdık. Rezdy ile olan bu ittifak, dünya çapındaki en önemli ve en hızlı büyüyen pazar yerlerinden biri olan Asya Pasifik bölgesinde varlığımızı da artırıyor” dedi.

Rezdy CEO’su Chris Atkin ise; “Dünyanın önde gelen yatak bankası ile olan bu ortaklık, dağıtım ağımızı genişletecek ve müşterilerimize yeni dağıtım kanallarına ve ulaşılması zor olabilecek çeşitli rezervasyon segmentlerine erişim sağlayacaktır.

Rezdy, giderek artan önemli mobil rezervasyonlar, kaynak tahsisi, müşteri detayları ve ödeme ağ geçitleri ile başa çıkma yeteneği de dahil olmak üzere, tedarikçilerle çevrimiçi rezervasyon entegrasyonunda uzmanlaşmıştır.

Yazılımı, turların, etkinliklerin, kiralıkların, charterların, transferlerin ve biletlerin daha iyi yönetilmesini sağlar. Anlaşma, Hotelbeds’in müşterilerine ürünler için gerçek zamanlı kullanılabilirlik sunabileceği anlamına geliyor.

Hotelbeds, ittifakın aynı zamanda satış sürecini geliştirmesine ve daha ölçeklenebilir bir sözleşme modeli sunmasına izin vereceğini ve dağıtım kanallarında mevcut olan tüm yeni ürünler için pazara sunma süresini azaltacağını söyledi.

Eklenen bu form, son dakika, destinasyon içi rezervasyonlar için daha fazla fırsat yaratacak ve bilet geçerliliği için daha iyi bir konuk deneyimi sağlayacak.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz