Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Bir teklif sistemi, yolcu tekliflerinin gerçek zamanlı bildirimlerini göstererek aynı anda iki veya daha fazla bireysel teklife izin veriyor.

  • Düzenli e-posta ve SMS güncellemeleri ile katılımcılar arttırmalarla ilgili bilgilendirilecek.
  • Gezginler, uçuşlarından yedi gün önce yükseltme için teklif vermek üzere bir e-posta daveti alacaklar.
  • Açık artırmalar kalkışlardan 24 ila altı saat öncesinde gerçekleşecek.
  • Açık artırma kapatıldıktan sonra kazanan hemen bilgilendirilecek.

En iyi duruma getirilmiş sistem güncellemelerini işleme koymaya devam edileceğinden, halen teklif sahiplerinin kalkıştan 48 saat öncesine kadar çevrimiçi olarak check-in yapmaları öneriliyor.

Bir yükseltme teklifi kabul edilirse, havayolu şirketinin uygulamasında veya check-in sırasında otomatik olarak yeni bir biniş kartı kullanılabilir.

Gelecekteki iyileştirmeler, Etihad Guest sadakat programı üyelerinin bir yükseltme için teklif vermek üzere millerini kullanmalarını da sağlayacak.

Etihad Havayolları, 2012’den bu yana güncellemeler için teklif sunma fırsatı sunuyor. Bu, Airbus A380‘leri ile Abu Dabi’den New York’a, Londra’ya, Paris’e ve Sydney’e giden rotalarda özellikle popüler.

BAE taşıcısının Konuk Deneyimi Ticari Yöneticisi Jamal Al Awadhi; “Bölgede bir ilk olan bu dinamik canlı açık artırma, kontrolü onlara vererek misafirlere ödemek istedikleri bir fiyata birinci sınıf bir teklif seçme şansı verecek.

“Bu yeni gamifikasyon katmanı, yolcular birbirleriyle rekabet ederken seyahat başlamadan önce, seyahate eğlenceli bir unsur eklemiş olacak.

“Mobil uyumlu web sitemiz, misafirlerin hareket halindeyken teklif vermelerini daha da kolaylaştırıyor” dedi.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz