Hotelbeds Grup ve Tourico Holidays Anlaşması Tamamlandı 0

Satın alım işleminin ardından geçtiğimiz cuma günü yapılan duyuruya göre; Tourico Holidays, Hotelbeds Grup’un bir birimi haline getirildi.

İşletmeler, her iki işletmeyi aşamalı olarak birleştirmek üzere bir stratejik plana sahipler.

Her iki şirketin de otel ve yardımcı ortakları ve müşterileri hem Hotelbeds’in hem de Tourico Holidays’in sağladığı tüm hizmet ve teknoloji çözümlerine erişebilecekler.

Tourico Holidays’in kurucusu Uri Argov emekliliğe ayrılmıştı; ancak birleşen şirketlerin hissedarı olmayı sürdürecek. Operasyon Direktörü Asi Ginio ise CEO olacak.

Hotelbeds Grup yönetim Kurulu Başkanı Joan Vilà; “Tourico Holidays gibi mükemmellik ve inovasyon alanında fazlasıyla hakkedilmiş bir üne sahip olan bir yatak bankasının Hotelbeds Grup’un resmi olarak bir parçası olduğunu doğrulamaktan mutluluk duyuyorum.

“Bu anlaşma Kuzey Amerika pazarında bıraktığımız izin büyümesini sağlarken GTA’nın bize katılması için planlarımızın yanı sıra işimizin büyümesini hızlandırmak için stratejimizin de bir parçasını oluşturuyor.

“Orta vadeli hedefimiz hem ortaklarımızın hem de müşterilerimizin yararlanabileceği en iyi sınıf teknolojiyi ve dağıtım uzmanlığını birleştirmek. Bunu aşamalı olarak gerçekleştireceğiz ve önümüzdeki aylarda ortaklarımıza bunu nasıl ve ne zaman gerçekleştireceğimize dair daha fazla gelişmeyi aktaracağız” dedi.

Ginio ise; “HotelBeds Grup’un resmi olarak bir parçası haline geldiğimiz için heyecan duyuyoruz ve bu, B2B seyahat sektöründeki dönüşümün de bir parçası olmak anlamına geldiği için bundan da büyük bir gurur duyuyoruz” dedi.

GTA’nın Hotelbeds Grup’a katılımı Tourico Holiday anlaşmasından bağımsız bir anlaşma ve hem kendi düzenleyici makam onay sürecine hem de entagrasyon çizelgesine tabi. Şimdilik, GTA bağımsız bir şirket olmaya devam ediyor ve henüz Hotelbeds Grup’un bir parçası değil.

 

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.