Skyscanner ve Busuu Sizi İngiltere’ye Yolluyor. 0

Seyahat arama motoru Skyscanner ve busuu’nun birlikte yürüttüğü kampanyaya katılan iki şanslı kişiye Skyscanner’dan İngiltere bileti, busuu’dan da bir yıllık ücretsiz Premium üyelik hediye. İngilizce’nizi geliştirmek için bulunmaz fırsat!

Evet İngiltere’de pratik  yaparak İngilizcemi geliştirmek istiyorum. “Ne yapmam lazım?” diyenlere

Yapman gereken çok basit:

1. Skyscanner’ın ödüllü seyahat uygulamasını indir ve İngiltere’de herhangi bir yere uçak bileti ara.

2. Skyscanner uygulamasında bulduğun arama sonucunun ekran görüntüsünü al (sonuçlar şehir, tarih ve fiyatı göstermeli).

3. Skyscanner seyahat uygulamasını kullanarak, İngiltere uçak bileti arama sonuçlarının ekran görüntüsünü alıp, seyahatle ilgili en beğendiğiniz İngilizce ifadeyi #ingilteredeingilizce etiketiyle Facebook, Twitter ya da instagram’da paylaş.

Oluşturacağımız juri, en kreatif yanıtlar arasından iki kazanan belirleyecek. Sen de kazanma şansı elde etmek istiyorsan, en güzel kelimeyi bulmaya çalış.

Kimbilir, belki de bu güzel fırsatı yakalayacak talihlilerden biri de sen olursun. Bu yarışmaya katılarak, yarışmanın şartlarını ve kurallarını Kabul ediyorum. Kazananlar 01.07.2017 tarihinde sosyal medya kanallarmızdan duyurulacak.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe