Hostelworld Mobil Uygulamada İlan Panosu Özelliği Getiriyor 0

Yeni özellik Hostelworld uygulamasının ‘Seyahatlerim’ bölümünde bulunuyor ve hostellerde düzenlenen etkinlikleri listeliyor.

Kullanıcılar bu özellik sayesinde hostellerde düzenlenen etkinliklere göz atabilir, katılmak istediklerini seçip takvimlerine indirebilirler.

Yürüyüş turları, yemek kursları gibi etkinlikler olduğu gibi indirimli içki saatleri, mangal partileri ve film geceleri de listeye dahil.

Dünyanın en büyük hostel platformu Hostelworld Ürün Sorumlusu Breffni Horgan, “Müşterilerimizin macera aradığını ve seyahat ederken açık fikirli insanlarla yeni arkadaşlıklar kurmak istediğini biliyoruz.” dedi.

Hosteller, ortak deneyimler için insanları biraraya getirmek amacıyla tasarlandıkları için diğer konaklama türlerinden farklıdır. İlan panosu özelliği, tüm dünyadaki hostellerde 7/24 gerçekleşen farklı etkinlikleri tek bir yerde listeleyerek bu farkı daha da güçlendiriyor.”

İlk olarak İngiltere’de 150 hostel için faaliyet gösteren bu özelliğin yakın gelecekte tüm hosteller için işlev kazanması bekleniyor.

Uygulama App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe