Hilton’un HHonors Sadakat Programı Yenileniyor 0

Hilton, sadakat programına eklediği yeni 4 fırsatı ilan etti. Dördü de endüstriye özel olan bu fırsat, otel sahiplerinin sadakat programlarını yeniden gözden geçirmelerine sebep olacak .

Hilton Honors adıyla şekillenen program, dünya çapında 60 milyon üyeye sahip. Üyelerin yaklaşık dörtte biri puanlarını fırsata çevirmiş, yüzde yetmişlik kısmı ise ileride bu puanları kullanmayı düşünüyor. Hilton genel müdürü Mark Weinstein, bu programın kullanılmamış 15 milyar Honors puanını kullanmalarını sağlayacağını düşünüyor.

Programın güzel yanı ise biriken puanları Amazon.com üzerinden kullanabilecek olmak. Bu programı diğerlerinden ayıran bir diğer özellik ise, üyelerin biriken puanlarını ve paralarını birleştirip kullanabilecek olmaları. Şubat ayının sonunda başlayacak olan bu uygulama ile üyeler, uygulamanın “Points & Money” kısmından ne kadar puan biriktirdiklerini, bir gecelik konaklama için ne kadar puan daha gerekli olduğunu görebilecekler. Eğer puanları konaklama için yetmiyorsa, kalan kısmı paraları ile ödeyebilecekler, puan biriktirmeyi beklemek zorunda kalmayacaklar.

Ayrıca, puan ve para opsiyonu için sıkıntılı bir durum oluşmayacağını, üyelerin daha fazla esneklik beklediklerinin farkında olduklarını belirtti Weinstein.

Hilton Honors programı daha esnek, daha değerli ve daha kullanışlı hale geleceğe benziyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe