HIA, Audi ile Yeni bir Ortaklığa İmza Attı

Hamad Uluslararası Havaalanı (HIA) üst düzey yolcular için shuttle hizmeti verecek olan yepyeni Audi filosunu karşıladı. Bu seçkin filo, Audi Q7, RS 6 Avant ve A8 L araçları içeriyor.

Katar Havayolları CEO’su Akbar Al Baker şöyle anlatıyor: “Hamad Uluslararası Havaalanı‘nda biz her zaman müşterilerimize rahat seyahat etmeleri için mümkün olan en yüksek deneyimi sunmaya odaklandık. Audi’yle olan yeni ortaklığımız ise saygıdeğer müşterilerimize üstün hizmetler sunma konusunda olan bağlılığımızın kanıtı sayılacaktır.”

HIA ile yapılan bu heyecan verici ortaklık Audi Katar‘ın müşterilerine birinci sınıf rahatlık sağlama kararının da altını çiziyor.
Audi‘nin Yurtdışı Satış Genel Müdür Yardımcısı Terrence Johnson bu konuda, “HIA‘nın sunduğu lüks karşılama aracı hizmeti dahilinde en ayrıcalıklı modellerimizi sunmaktan ötürü çok mutluyuz. Audi Katar her zaman hatasız performans ve şıklık ile müşterilerinin beklentilerini karşıladı. Audi filosunun Katar’ın ödüllü havaalanı için değerli bir varlık olarak kalacağından eminiz.” diye konuştu.

Audi‘nin dört tekerlekten çekiş sistemi quattro’nun 35. yılında, HIA filosunun bir parçası olacak yeni Audi Q7, eğilim belirleyen tasarımın ve hassas dinamiklerin bir karışımı. Teknik özellikleri sayesinde Q7, 6.3 saniye içinde 100 kilometreye kadar hızlanabiliyor.

Daha fazla yer ve lüks arayan yolcuları ise A8L, artırılmış ayak yeri ve daha şık döşemesi ile heyecanlandıracak. A8L, ön plana çıkan teknik özellikleri ile en kısa mesafelerde bile sıradışı direksiyon hakimiyeti, dinamizm ve çeviklik sunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!