Hertz, Relais ve Châteaux ile İşbirliğini Yeniledi 0

Hertz Holding, uluslararası üne sahip lüks konaklama ve restoran zinciri Relais& Châteaux ile olan ortaklık anlaşmalarını 3 yıllık bir süre için yeniledi. Yeni anlaşma 9 yıl süren başarılı ortaklık süreci üzerinde duruyor ve Relais & Châteaux misafirleri için sağlanan ek faydalarla sonlanıyor.

Bu işbirliğinin bir parçası olarak Relais & Châteaux Club 5C üyeleri, Hertz sadakat programı Gold Plus Rewards’daki en üst basamak olan President’s Circle’a geçme şansından faydalanacak. Ek olarak dünya genelinde tüm Relais & Châteaux müşterilerinin Gold Plus Rewards’a ulaşması kolaylaşacak ve Hertz araç kiralama servisinde %15’e kadar indirim kazanacaklar. Hertz Gold Plus Rewards üyeleri ise Relais & Châteaux lüks hediye kutuları ve hediye kuponları konusundaki özel tekliflerden yararlanmaya devam edecekler.

Hertz Holding Grubu Başkanı Michel Taride: “Pazarlama ağımızı çok daha genişletmemiz için bu harika bir fırsat. Hertz’in harika araç kiralama teklifleri( Yeşil, Aile, Eğlence, Prestij ve Hayal isimli seçenekler) ve mükemmel müşteri servisi, Relais & Châteaux müşterileri için en uygun seçenektir.”

Relais & Châteaux müşterileri Hertz Gold Plus Rewards için ücretiz üye olup indirimler, en uygun oranlar, ücretsiz ek sürücü ve araç iyileştirmeleri dahil olmak üzere ek faydalardan yararlanacak. Ayrıca, 5 yıldızlı sadakat kulübü üyeleri 10 kiralamanın ardından ek olarak hediye bir kiralama, araç kiralamada bir sınıf yükseltme ve Gold Plus Rewards için %10 bonus puanı elde edecek.

Sadakat sisteminde en son aşamaya geçişle birlikte, Relais & Châteaux Club 5C üyeleri, 5 yıldızlı aşamanın sağladığı tüm olanaklardan yararlanacak ve buna ek olarak araç kiralama sisteminde bir yükseltme garantisi, Gold Plus Rewards dahilinde %25 bonus, araç bulunma garantisi ve diğer özel faydalar edinecek.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe