Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Tatilsepeti.com, Travelaps Altyapısını Tercih Etti.

Türkiye’nin en önemli online satış sitelerinden olan Tatilsepeti.com, seyahat acentaları için dünyadaki bir çok XML operatöründen aldığı oteluçaktransfer ve tur hizmetlerini, kendi web sitelerinde dinamik paketleme yapabilme imkanı sunan Travelaps ile anlaşma yaptı.

Anlaşma dahilinde Tatil Sepeti’nin kurumsal müşterileri, özel bir platform üzerinden, kendilerine özel fiyatlar ve ödeme koşulları ile satın alma yapabilecekler. Aynı zamanda yetkilendirme prosedürleri sayesinde kişiye özel seçeneklerin görüntülenmesi de sağlanabilecek.

Çok sayıda kurumsal müşteriye hizmet verecek olan bu sistem ile operasyonel hızını arttırıp maliyetlerini önemli miktarda azaltan Tatil Sepeti, Travelaps çözümleri ile teknolojik rekabette bir adım önde olmanın avantajlarını yaşıyor.

CIO Review tarafından “Gelecek Vaadeden En iyi 20 Seyahat ve Konaklama Çözüm Sağlayıcısı”ndan biri seçilen Travelaps, Tatil Sepeti ile birlikte gerçekleştirdiği bu projeyle uluslararası anlamda teknolojik bir referans olma yolunda hızla ilerlemektedir.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Gokhan ERDOGAN tarafından yazılmıştır

Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

2480 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.