Bumerangla ile Seyahat Ürünlerinizi Kiraya Verin. 0

Hepimiz yeni çıkanı, popüler olanı merak ediyoruz. Bazen denedikten sonra kullanmaya devam da ediyoruz, ancak çoğu zaman evimizin kenarında bizim onları yeniden hatırlamamızı bekliyorlar. Birçok kişi de bize o an lazım olmayan eşyalara ihtiyaç duyuyor, almak için para biriktiriyor, ya da yepyeni bir deneyim yaşama fırsatından vazgeçiyor.

Bumerangla ise işte bu iki modern insan tipini birleştiriyor ve deneyimi yaşamak isteyenlerle, buna imkan verebilecek diğer kullanıcılar arasındaki bağlantıyı kuruyor.

Yeni deneyimlerle hayatı keşfetme tutkusunu odağına alan girişim; macera, spor, fotoğraf ve eğlence kategorisindeki ürünlere odaklanıyor. Oyun konsolları, özel ses sistemleri, extreme spor ekipmanları, GoPro, surfboard, Playstation ya da yeni çıkan merak edilen hoverboard gibi çeşitli ürünler bu platform üzerinden uygun fiyatlara kiralanarak, kullanılabiliyor. Bir taraf uygun fiyatlı ve tarzına uygun deneyimi yaşarken diğer taraf da  evde tozlanan eşyalarından ek gelir sahibi oluyor.

Seyahat planı yapmadan duramayanlar için güzel bir imkan sunuyor. Küçük bütçelerle seyahatinizi renklendirebilirsiniz. Uygun fiyatlı GoPro ya da fotoğraf makineniz için farklı lensler tercih ederek güzel ve farklı anlar yakalayabilirsiniz.

Kayak ve snowboard  ekipmanları kayak merkezlerinde pek ekonomik olmayabiliyor; malzeme kalmama riski veya sona kalan ve size uygun olmayan malzemeleri kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Bu deneyimden vazgeçmeden Bumerangla ile kendinize uygun olanı seçebilir, yine uygun ücretlerle sizlere uygun olan ekipmanı, zaman kaybetmeden kiralayabilirsiniz.

Ayrıca drone kiralayıp seyahatlerinizi güzel videolar ile farklılaştırabilirsiniz.

Zaten sadece seyahatlerimiz için aldığımız onlarca malzemeyi bir düşünün, senede sadece bir defa kullanacağız diye yatırım yapıyoruz, sonra yenisi çıkıyor onu da istiyoruz almaya devam ediyoruz, evde yer kaplaması da cabası.

Evinizde ki boşluklara tıkıştırdığınız, senede bir kere tatile çıktığınızda kullandığınız bavulları hatırlayın. Zamanında merak ettiğiniz dağcılık serüvenine hazırlık için aldığınız ekipmanlar ? Yeteri kadar yer kaplıyor mu?

Uygun fiyatlarla bu ürünlere erişim sağlaması haricinde, şehir hayatında küçük evlerde bu ekipmanların satın alınmayarak yer kaplamayacak olması da platformun farklı bir avantajı olarak dikkat çekiyor.

Şimdiye kadar çoktan bunları satın almıştım zaten diye düşünüyorsanız da, Bumerangla‘da bu ürünleri listeyelerek ek gelir elde edebilirsiniz, eşyaların yattıkları yerden para kazandırması kulağa çok hoş geliyor. Bumerangla, sadece kiralama ilanı veren sitelerden farklı yapısıyla Türkiye’de ilk olarak lokasyon bazlı ürün arama, online yasal kira sözleşmesi, T.C kimlik doğrulama ve depozito servisleri veriyor.

Bumerangla, bizleri hem satın almak yerine kiralayarak, hem de elimizdeki eşyaları listeleyerek  kaynakların efektif kullanılmasıyla yeni ve sürdürülebilir bir kullanım alışkanlığına çağırıyor.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe