Google Flights ile Uçak Biletlerinin Ne Zaman Artacağını Öğrenin! 0

Teknoloji devi Google; bünyesine yeni bir özellik ekliyor. Bu özellik ile ucuz bilet alma şansınız daha da artacak!

Sık sık uçan kişiler için, iyi bilet pazar avına çıkmak, ustalık isteyen bir iştir. Bilet fiyatlarının düşüp yükselmesiyle ilgili tahminler yapan mobil uygulamalarla bile bu bazen bir hayli zorlaşabiliyor. Google Flights, müşterilerini, biletler tükeneceğinde veya fiyat artışı başladığında haberdar ederek bu yarışta yer alacak.

Uçak bileti fiyatları 28 gün önce gözle görülür bir derecede artar. Biraz düşününce çözülecek kadar basit olsa bile; Google, biletlerin ne zaman tükeneceğinin nasıl bilindiğini halka duyurmadı.

google-flights

Birkaç yıl önce Google, ITA yazılımını 700 milyon dolar karşılığında satın aldı. Ancak bu fiyat alarmlarını geliştirene kadar, bu fiyatlarla ilgili bilgilendirmeyi çok da yapmadı. Bu, Hitlist’in kurucusu Gillian Morris’in söylediği gibi Adalet Bakanlığı’nın ITA’nın satışlarından önce yazılım üzerine getirdiği ve bu yılın sonunda sona erecek sınırlamalar yüzünden olabilir.

Bu durum olumsuz gibi görünse de müşterilerin de işine yarayacağından, çok da şikayetçi değiller.

Gelişen ürün yelpazesi ile seyahat adına aradığımız tüm uygulamalardan vazgeçip, yalnızca Google ile seyahatimizi sonlandıracağız gibi duruyor.

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe