GoEuro Acentelere Yönlendirmeler için Komisyon Öneriyor 0

GoEuro, demiryolları, otobüs yada havayolu taşımacılığında yapılan yönlendirmelere komisyon ödeyen ortaklık programı aracılığıyla bağımsız acenteleri hedefliyor.

GoEuro, müşteriler rezervasyon yaptıkça verilen bir komisyon karşılığında, web sitelerinde reklam ve linkler bulundurması koşuluyla, acentelerin ortaklık için başvuruda bulunmasını teşvik ediyor.

Firmanın belirttiğine göre rezervasyon sistemi acenteler tarafından müşterilerinin Avrupa çapında tatillerini kişiselleştirmelerine yardımcı bir araç olarak kullanılabilir.

Berlin merkezli bu yeni girişimin Avrupa genelinde 500 taşımacılık partneri bulunuyor. Siteye masaüstü ve mobil aracılığıyla ulaşılabildiği gibi akıllı telefonlar için uygulaması da bulunuyor.

GoEuro kurucusu ve genel müdürü Naren Shaam, GoEuro‘nun dayandığı sistemin, Avrupa seyahatinin çok modlu yapısında karşılaştırma yapabilmek ve rezervasyon yapmak için tek bir yol oluşturmaya dayandığını söylüyor.

“Kıta’nın demiryolu ağı, otobüs ulaşımı ve hava taşımacılığı, seyahat acenteleri ve diğer operatörlerin derinlemesine bilgi sahibi olması için fazla karmaşık. GoEuro ortaklık programı, seyahat sektörünün müşterilere daha fazla seyahat fırsatı tanımasını sağlayacak ve belki de Avrupa’yı görmenin yeni yollarını vurgulayacak.”

Önceki MakaleSonraki Makale

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe