Tatilbudur.com Sitesini ve Logosunu Yeniledi. 0

Yüzde 80’i 46 milyon liraya İş Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş, Polonya merkezli MCI ve 37 Ventures’e satılan Tatilbudur.com, Emitt turizm fuarında sitesini ve yeni logosunu tanıttı.

Dünyada turizm seyahat planlama alanında online mecralara yönelim mega bir trend haline geldi ve bunun yansımaları ülkemizde de hissedilmeye başladı. Yıllık ziyaretçi sayısı 20 milyonu bulan Tatilbudur.com aldığı yatırım sonrasında 2017 yılı içerisinde yapacağı atılımı bu değişim ile belgelemiş oldu.

İş Girişim Sermayesi Kıdemli Yöneticisi ve Tatil Budur Yönetim Kurulu Başkan Vekili Koray Doğançay “İnternet kullanımının artması, akıllı telefon ve tablet bilgisayarların yaygınlaşması ile beraber tüketicilerin kendi seyahat programlarını planlamaları artık temel bir ihtiyaç haline geldi. Bu noktada Tatil Budur‘un güçlü online satış kanalları ve geniş turizm ürünleri yatırım yapmamızdaki en önemli usurlardır. Güçlü bir ortaklık yapımız var; yatırımcılar olarak farklı tecrübe, birikim ve katma değerimizle Tatil Budur‘u bu değişimle birlikte sektörde önemli bir değer haline getirmeye çalışacağız. Türkiye’de seyahat sektörünün büyüklüğü 20 milyar TL ama bunun çok küçük bir bölümü online mecra üzerinden. İnternet kullanımının artması, akıllı telefon ve mobil cihazlar sektöre adepte olmuş durumda. Havayolu anlamında ulaşım imkanları artmış durumda.” dedi.

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe