Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Seyahat sırasındaki en büyük yol arkadaşımız olan MacBook, Apple’ın dün akşam gerçekleştirdiği “Hello Again” etkinliğinde yeni 13 ve 15 inç MacBook Pro ailesini tanıttı.

13 ve 15 inçlik ve %67 daha net bir görüntü sunan Retina ekran boyutlarına ve tamamen metal bir gövdeye sahip olan yeni Macbook Pro’lar önceki modellere göre donanımsal ve tasarımsal anlamda daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve performans sunuyor. Apple Store Türkiye‘de tanıtım ile birlikte sitesindeki tasarımı ve fiyatları güncelledi. Touch Bar ve Touch ID taşıyan yeni modeller 7 bin 199 TL’den başlayarak en üst seviye özellikler ile 18 bin TL’ye kadar çıkıyor.

macbook-pro-1

Yeni MacBook Pro ile gelen özelliklerden biri de klavyenin üst kısmına yerleştirdiği dokunmatik bar. Bu bar ile kullanıcı, bar üzerinde ses kontrolünden emojileri görüntülemeye kadar birçok işlemi kolaylıkla yapabilmekte.

macbook-pro-05

Yeni MacBook Pro Türkiye Fiyatları

Touch Bar’sız olan 2,0 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 işlemciye, 8 GB belleğe ve 256 GB flash depolamaya sahip 13 inç MacBook Pro modeli 5.999 TL başlangıç fiyatıyla bugün itibariyle Apple Store Türkiye‘nin internet sitesinde satışa sunuldu. Touch Bar’lı olan 2,9 GHz çift çekirdekli Intel Core i5 işlemciye, 8 GB belleğe ve 256 GB flash depolamaya sahip 13 inç MacBook Pro modeli başlangıç fiyatı 7.199 TL, 2,6 GHz dört çekirdekli Intel Core i7 işlemciye, 16 GB belleğe ve 256 GB flash depolamaya sahip15 inç MacBook Pro modeli ise başlangıç fiyatı ise 9.499 TL.

Yorumları GösterYorumları Gizle

Yorum Yaz