Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Yayınlanan:

Gezginler Bagajlarını Yerel Mağazalara Bırakabilirler

Stasher, gezginleri bagajlarını, spor ekipmanlarını ve daha fazlasını barındırabilecek oteller veya mağazalar gibi katılımcı konumlarla birleştirerek yardım etmeyi ve mağazacılar için ekstra iş yaratmayı hedefliyor.

Seyahat keyfine çoğu zaman bagaj muhafazasına ilişkin koordinasyonun zorluğu eşlik ediyor. Stasher, müşterilerinin yolculuklarını iyileştirmek ve eşyalarını depolamak ve güvence altına almak için esneklik sunmayı ve bunları ek depolama alanı olan yerel işletmelere bağlamayı amaçlayan bir çevrimiçi rezervasyon hizmeti.

Stasher; Londra ve Paris’ten Nice ve Floransa’ya kadar dünyanın birçok büyük şehrinde kullanılabilir ve müşterilerin aralarından seçim yapabilmeleri için sıraya girmeksizin çok çeşitli alternatifler sunar.

Hizmet üzerinde bir hesap oluşturduktan sonra, kullanıcılar sitenin haritasından yerleri bulabilir, eşyalarını saklamak için bir Stashpoint seçebilir ve hizmet için kredi kartıyla 24 saat süre için çanta başına 6 sterlinlik ödeme yapar. Hizmet, güvenliğini vurgularken aynı zamanda tüm valizleri 750 sterline kadar sigortalıyor.

Seyahatleri sırasında seyahatçilere daha fazla özgürlük ve esneklik sunmanın yanı sıra, hizmet aynı zamanda berber dükkanları, oteller, mağazalar ve depolama sağlayan daha fazlası için de hizmet vermektedir.

Hizmetin Kurucu Ortağı ve CCO Anthony Collias; “Bu bir marka temas noktası. Bu, markayı fark etmelerini sağlamak için insanları oraya getirme fırsatı” dedi.

Gelecekte Stasher, gezginlerin bagaj depolama ikilemlerini çözmeye hazır bekleyen sağlam bir iş ağı geliştirmeye devam etmeyi hedefliyor.

             

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.