Germanwings Havayolları’ndan Yeni Uçuşlar 0

Germanwings bu kış Türkiye Almanya arasında haftada 19 uçuş gerçekleştirerek Türkiye pazarında yerini belirledi. Yeni marka ve ürün konsepti ile ciddi büyüme yakalayan “Yeni Germanwings” ile farklı destinasyonlara uçuşlar başlayacak.

germanwings

26 Ekim 2013 tarihinden itibaren başlayacak yeni kış uçuş tarifesine yeni bir destinasyon ekleyerek Adana’dan Hannover’e seferler düzenlenecek. Adana’nın yanı sıra İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan haftada 2 kere ve Ankara Esenboğa Havalimanı’ndan ise haftada 1 kez Hannover’e uçuş gerçekleştirilecek.

Germanwings yolcularına bir yenilik daha sunarak Adana’dan Stuttgart’a Pazar günleri olmak üzere haftada 1 sefer düzenleyecek. Lufthansa’nın kardeş şirketi ayrıca 9 Kasım itibariyle Ankara-Köln/Bonn arası haftada 1, İstanbul Sabiha Gökçen-Köln/Bonn arası haftada 2 uçuş düzenleyecek. Bir diğer yeni rota ise haftada 1 olmak üzere İstanbul Sabiha Gökçen ve Dortmund arasında olacak.

25 Kasım itibariyle Ankara ve İstanbul’dan Hamburg’a haftada 2 kez uçuş rezervasyonu yapılabilecek. Ayrıca yolcuların yoğun talep göstermesi beklenen kış tarifesinin diğer bir önemli seferi ise İstanbul Sabiha Gökçen’den Berlin Tegel’e haftada 2, Türkiye’nin başkenti Ankara’dan Almanya’nın başkenti Berlin’e ise haftada 1 gerçekleştirilecek.

2014 YAZ AYLARINDA HAFTADA 39 UÇUŞ DÜZENLENECEK

2014 yaz uçuş planına göre Germanwings İzmir’den Köln, Stuttgart ve Hannover’e düzenleyeceği uçuşlarının yanı sıra yine bir ilk olarak 17 Mayıs’tan itibaren İzmir’den Düsseldorf’a da uçuş düzenleyecek. Germanwings yaz aylarında, Antalya ve Ankara’dan ise Köln ve Stuttgart’a, İstanbul Sabiha Gökçen’den ise Köln, Stuttgart, Dortmund, Hannover, Hamburg ve Berlin olmak üzere Almanya’nın 6 şehrine uçacak.

TALEBİ KARŞILAYAN HİZMET PAKETLERİ

‘Yeni Germanwings’ konsepti altında yolculara ‘a la carte flying’ hizmeti veren havayolu şirketi, yolcuların kendi bireysel ihtiyaçlarına uygun olarak paketler oluşturdu.

En iyi ve yüksek kalitedeki ‘Best’ seçeneği özellikle iş seyahati yapan yolcuların tüm ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte tatil ve gezi amaçlı seyahat eden yolculara da hitap ediyor. İkinci bir seçenek olan ‘Smart’ seçeneği ise yolculara bazı ek hizmetler sunulan ancak yolcuların diledikleri her hizmeti ekstra olarak eklenebildiği bir seçenek oluyor. Üçüncü ‘Basic’ seçeneği ise yolculara hiçbir ek hizmet olmaksızın sadece düşük tarifeli uçuş sunuyor.

Kaynak: Turizmdebusabah

Önceki MakaleSonraki Makale
Çok Gezen Çok Tozan, Az Biraz Deli, Biraz da Yazan Çizen, Ucundan Web Tasarımcısı, Çılgın bi Proje Canavarı, Aa Unutmadan Az Buçuk da Fotoğrafçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe