G Adventures Fark Yaratanlar Zirvesi’ne Geri Döndü

Haziran ayında Peru’da gerçekleşen Fark Yaratanlar Zirvesi’nin başarısını takiben,önde gelen küçük grup macera operatörü G Adventures, 2020’de teşvikleri yeni bir konuma taşıyacağını açıkladı.

Fark yaratanlar, acenteleri, seyahat aracılığıyla insanların yaşamlarını değiştirmeye odaklanmaya teşvik ediyor ve insanları bu süreçte seyahat etmeyi neden sevdiklerini yeniden keşfetmeye davet ediyor.

2020 Fark Yaratanlar Mücadelesi 1 Temmuz- 31 Ocak 2020 arasında olacak. 2020 Nisan’ında gizemli bir yerde gerçekleşecek olan Fark Yaratanlar Zirvesi’nde sona erecek. Bu zirvede, İngiltere ve İrlanda, Orta Avrupa, Güney Afrika, Kanada, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya ve Yeni Zelanda’dan 150’den fazla Fark Yaratan ve dünyanın dört bir yanından G Adventures ekibi üyesi küresel uzmanlar bir araya getirilecek.

2019 etkinliğine benzer şekilde bu zirve de acentelerin, topluluk turizminin yerel insanlar üzerindeki olumlu etkilerini ve ürün bilgilerini oluşturmaya yardımcı olacak önemli destinasyon noktalarını ilk elden gördüğü bir hafta sürecek bir seyahatten oluşacak. Seyahat sonunda, acenteler, tam gün süren, sürükleyici G Adventures deneyimine sahip olacak ve deneyimleri hatırlamalarını sağlayan bir partiye götürülecek.

2020’de Fark Yaratanlar Zirvesi‘nde acentelerin kendi alanlarını kazanabilmelerinin üç yolu var. Tüm acenteler otomatik olarak ‘yaşam değiştirildi’ (gezgin rezervasyonu) başına bir giriş alacak ve 2019 boyunca joker fırsatları elde edecekler. Son olarak, ‘sosyal fayda’ kategorisi için gönderim 31 Aralık 2019 tarihinde sona erecek. Bu kategori, topluluğuna veya genel olarak seyahat topluluğuna geri geniş anlamda geri dönen işleri nasıl yaptıkları hakkında bir hikaye anlatan acenteleri ödüllendiriyor.

G Adventures Genel Müdürü Brian Young, şirketin bir organizasyon olarak amacının seyahat yoluyla yaşam değiştirmek olduğunu belirtti ve “Fark Yaratanlar teşviki, geleneksel tanıtım (FAM Trip) gezisini yeniden şekillendirdi ve değerli ajans ortaklarına, sattıkları her G Adventures gezisinin hem müşterileri hem de G Adventures‘ın gittiği yerlerdeki yerel insanlar üzerinde olumlu bir etkisi olduğunu göstermek için tasarlandı.

Fark Yaratanlar Zirvesi, acente ortaklarımız için geleneksel FAM gezisine çıkmanın yeni bir yolu olarak, ziyaret ettiğimiz destinasyonlarda G Adventures’in ne yaptığını, neden yaptığımızı görmek üzere önemli bir fırsattı. Zirveyi takip eden acentelerden gelen geri bildirimler, yerel halkla tanışmak, sosyal girişim projelerini ziyaret etmek ve ilk elden kitle turizminin faydalarını görmek, sattıkları gezilerden güç almak oldu.

Dünyadaki tüm bölgelerden acenteler ve G Adventures ekibi arasında kurulan anlamlı bağlantılar, yıllar boyu sürecek olanlardır. Şirketimizin kültürünü paylaşmamıza ve yaşamları değiştirmemize yardımcı olmak için daha fazla temsilciye ilham vermemize olanak tanıyan bu büyük teşvik lansmanının ikinci yılını görmekten heyecan duyuyorum” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

uzakrota_logo - Kopya

Uzakrota Travel Summit is connecting the biggest companies with the brightest minds and professionals of the travel industry around the world.

Let’s Do It Together

Get subscribed today!